Wpis z mikrobloga

Podsumujmy o San Escobar piszą takie tuzy jak: Politico, Guardian, Telegraph, BBC, Washington Post, Der Spiegel, New York Times,The Independent czy The Associated Press, ponadto informowały o tym media w Turcji, Pakistanie, Rumunii, Meksyku, Wenezueli, Czechach, Rosji, Danii itd.
70 000 polubień na FB w dwa dni, Hashtag #sanescobar wczoraj najpopularniejszy na polskim Twittrze.
Ale są użytkownicy wykop.pl którzy nadal twierdzą że @VanGogh:

Jakis polaczek zadal sobie trud napisania tego tekstu, ale poza wąską grupą neuropy wszyscy mają to w d*pie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Alternatywna rzeczywistość jak widać ma się całkiem dobrze.

#neuropa #4konserwy #sanescobar #polityka #bekazpisu #dobrazmiana #wydarzenia #swiat
źródło: comment_MGFxxG1QMcK7mC80E9l2XNjPhDD0VfrV.jpg
  • 35
@saakaszi: generalnie sam mam to w dupie, ale odczuwam niebywałą satysfakcję z takich komentarzy użytkowników, którzy wykopywali pomyłki Petru, Komora i reszty opozycji sugerując, że to wielkie wtopy. Prawica może sobie zda sprawę, że od takich wpadek ważniejsze są szkodliwe reformy i działania rządu, oszustwa, bo to im trzeba patrzec na ręce tak jak patrzono na ręce PO i tak jak powinno się patrzec na kolejne rządy po 2019 roku
Rzeczywiście żyłem w alternatywnej rzeczywistości. Przez myśl mi nie przeszło, że można zrobić burze z przejezyczenia. Bush pomylił Słowenie ze Slowacja i nic. No ale tutaj zadziałał efekt GW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O Belzebubie tez pisali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kroomka: Nie dziwię się, że zrobily tak jak zrobily to teraz neuropki. Zastanawiająca jest jednak wyrywkowosc swiatowych mediów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GW i neuropki są bardziej swiatowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kroomka: Że przeinaczylby nazwe kraju, którego kojarzy ok. 0.00002% światowej populacji? Bardzo śmieszne i przerażające. Zabawniejszy jest jednak Belzebub i Szesciu Króli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mniej zabawne jest pomylenie Warszawy z Moskwa, które przydarzylo się pewnemu renomowanemu dziennikowi.
@Kroomka: Myślę, że przejmujesz się tym bardziej niż ambasador San Cristobal. Waszczykowski raczej nie wypowiadal się w jakimś protekcjonalnym tonie. Swoją drogą dotarł tam, gdzie wcześniej nie dotarł sam Lord Sikorski ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NapalInTheMorning: To nie jest analogiczna sytuacja. Trudno o analogie i stad to wyolbrzymianie. Swoją drogą Bush pomylił Slowenie ze Słowacją. I co? I nic... The Times pomylil Warszawe z Moskwa i co? I nic. Wpadka Waszczykowskiego o rzad wielkosci mniejsza. Może niech się wypowie ktos z San Cristobal, które liczy 50 tys. ludzi. Myślę. ze takiej reklamy nikt im nie zrobił.
@NapalInTheMorning: OK ale od poczatku pisałem w kontekscie burzy w miedzynarodowych mediach. Nie zamierzam rozwlekac tematu, bo mozna tak bez konca. Prawda jest taka, ze reakcja neuropkow i mediow jest tak zywa, bo w koncu udalo sie znalezc pole do rewanzu za smiechy z opozycji i UE.
Prawda jest taka, ze reakcja neuropkow i mediow jest tak zywa, bo w koncu udalo sie znalezc pole do rewanzu za smiechy z opozycji i UE.

@VanGogh: ja jestem "oburzony", bo przypomniało jakim durniem jest Waszczykowski i jak z premedytacją można takiemu człowiekowi powierzyć tekę MSZ. Inaczej bym patrzył, gdyby taki strzał zdarzył mu się po raz pierwszy, ale:

Dotychczasowy dorobek szefa MSZ prezentuje się dramatycznie. Witold Waszczykowski w ciągu stu
@saakaszi: Wy w tej neuropie to #!$%@? nie jesteście normalni xD Tylko czekacie aż jakiś PISowiec powie jakąś pierdołę, co występuje średnio raz dziennie, a potem fapiecie jak są o tym jakieś wzmianki w WIELKICH zachodnich mediach. O patrzcie #!$%@?, NEW JORK TAJMS pisze, że Kaczynski pomylił Austrię z Australią, ale wstyd, szach mat prawaki xDDD
@NapalInTheMorning: Trochę histeryzujesz. Słabo wykształcony lewak stwierdzil ostatnio, ze za oklaski w polskim Sejmie wyrzuca się z sali. Erdogan zrobił to samo w sprawie satyryka i jaka była reakcja Merkel? Można tak się kłócić bez konca. Nie chcę wchodzić szeroko w polityke, bo i tak już dużo czasu straciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko Sam Escobar mnie interesuje i ta swiatowa
gownoburza. Rzeczywiście przypomina ona troche wspólne
@Goofas: Hmm. Faktycznie. To święto ma taką nazwę wszędzie i obchodzi jej pół świata. Gazety by musiały dać kilka stron na wytłumaczenie kontekstu. Nie bój żaby. Przy takim nagromadzeniu wpadek rysiek przy piastowaniu ważniejszego stanowiska nie będzie schodził na nagłówków gazet.