Wpis z mikrobloga

Trochę posmutniałem patrząc na to zdjęcie. Siedzi sobie na studniówce spokojny gostek w okularach. Nie ma z kim pogadać i patrzy jak klasowe ziomki wywijają na parkiecie ze swoimi pannami. Może nawet patrzy jak jego najlepsza kumpela, obiekt westchnień i nieodwzajemnionej miłości poszła w tango z jego koleżkami. Ehh... ciężkie jest życie ludzi, którzy nie wygrali w puli genetycznej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #przemyslenia #studniowka
T.....n - Trochę posmutniałem patrząc na to zdjęcie. Siedzi sobie na studniówce spoko...

źródło: comment_fKLEegGCAl13A9dJTLPAi2s2mofaZiLU.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Maglev: Wygląda normalnie, ale jednak nieco inaczej od tych wszystkich ziomków z ładnymi fryzurami. No wiesz, niczego mu nie brakuje ale jednak wypada nieco gorzej na tle rówieśników. Taka moja subiektywna opinia.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: kurde ja miałem 11 lat temu, też osoby towarzyszące były niepełnoletnie, ale liczyli się uczniowie- gospodarze studniówki, a Ci byli pełnoletni. Wódka stała na stołach jak na weselu, piło się z co bardziej lubianymi nauczycielami, tańczyło z nauczycielkami, nie było rodziców do pilnowania, a impreza kulturalna i wszyscy zadowoleni... Ehhh jeszcze bardziej się poczułem staro teraz...
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: to ja pamiętam, że jak byłem na parkiecie i z kimś tańczyłem, to przez chwilę mój wzrok powędrował na piętro (moja studniówka była w gmachu politechniki) i przeleciał mi taki typek, ogólnie to był taki stulej z innej klasy, małomówny i w ogóle, i stał tam taki sam, smutny i patrzył się, jak wszyscy tańczą. Na parkiecie go w ogóle nie widziałem, chyba nawet wcześniej wyszedł. Jakoś mi się go
  • Odpowiedz