Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś potrzebuje kamery do samochodu to w #lightinthebox jest dostępna za mniej niż 200zł wliczając w to cashback na #topcashback. Ceny na Ali zaczynają się od 60$. Sklep polecam, robiłem tam kilka zakupów i mogę z czystym sumieniem polecić. Standardowo ceny mają dość wysokie, ale jak wrzucą promocje to się opłaca. Można płacić przez paypal jeśli ktoś się obawia.

Jeśli ktoś nie ma konta na Topcashback, to zapraszam na PW po refa. Pomogę z rejestracją i wytłumaczę wszystko w razie problemów. Pierwsza wypłata jest od 10$ cashbacku (ale za samą kamerkę będzie już ~6,5$ - obecnie na lightinthebox jest 12% zwrotu).

http://www.lightinthebox.com/xiaomi-yi-smart-car-dvr-wifi-camera-165-degree-dash-cam-1080p-60fps-2-7-inch-camcorder-for-android-ios_p4861616.html?prm=1.5.1.1

XiaoYi Yi dashcam 53.59$ - z darmową wsyłką, z ewentualnym ubezpieczeniem od zaginięcia/zniszczenia paczki całkowity koszt to 54.58$ - z cashbackiem wychodzi ok. 47.5$ czyli poniżej 200zł.

Jeśli ktoś nie chce czekać, aż przyjdzie z Chin to mam nieużywaną na sprzedaż za 280zł (wliczając już w to wysyłkę za pobraniem).

#lightinthebox #topcashback #wideorejestrator #yi #xiaoyi #cashback
  • 10
Pierwsza wypłata jest od 10$ cashbacku (ale za samą kamerkę będzie już ~6,5$ - obecnie na lightinthebox jest 12% zwrotu).


@danielz_: Ciekawe od kiedy, nie dalej jak wczoraj wypłacałem 0,02$.

Chyba że miałeś na myśli "po zarobieniu 10$ przez Ciebie, ja dostanę mój hajs za Twoją rejestrację z mojego reflinka"
@sdik: Wypłacałeś już wcześniej czy to Twoja pierwsza wypłata? Ja mówie o pierwszej wypłacie. Może się coś zmieniło, że nie ma minimalnej kwoty wypłaty.

EDIT: Jak nie ma minimalnej kwoty to jeszcze lepiej :)
@widmo82: W przypadku wysyłki kurierem zawsze naliczają VAT z deklaracji. Przy wysyłce standardowej pocztą nie sprawdzają raczej zadeklarowanej kwoty tylko jak mają naliczyć vat to i tak naliczą, ale po uprzedzeniu adresata i przedstawieniu dokumentów.