Wpis z mikrobloga

Jak już wspominamy Gnidę, pamięta ktoś takiego użytkownika jak Vivo? Biznesmen o złotym sercu, autor tagu # historieprywaciarza i źródło takiej mądrości życiowej, że jego inspirujące wpisy można było czytać jednym tchem.

Nagle, ni stąd, ni zowąd, napisał, że został mu tydzień życia i chciałby się pożegnać. Bez echa, po cichu, po prostu usunął konto. Po kilku dniach dostaliśmy od kogoś informację, że zmarł. Do dzisiaj żadna z mirkowych spraw mną tak nie wstrząsnęła. Szanujcie swoje życie i takich ludzi jak Vivo, Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #przemyslenia #feels #truestory
  • 57
@WillyJamess: Kurde myslalem o nim przedwczoraj :/
Nie spotkalem sie z Vivo (a mialem) i tego cholernie zaluje.
W sumie sie nie widzielismy, a jest mi tak zle z tego powodu ze odszedl jak by to byl jakis kumpel z ktorym bym sie znal od szkoly :(
@WillyJamess: no #!$%@? zajebiście. Dzięki że mi o nim przypomniałeś złapałem jeszcze większego doła.
Facet był naprawdę ułożony. Oraz nie wychylał się. Zero atencji. Jego mądre i pouczające wpisy pomagały wielu. Czy to ogarnąć swoją dupę (jeśli chciały) czy dawał poniekąd rady jak prowadzić spory biznes.
Ale nie zapominajmy, że sami go z tej społeczności wygnaliśmy. Usunął konto i się nie udzielał przez wielu #!$%@?ów stąd. I takich osób które odeszły
@WillyJamess: od czasu do czasu wracam myślami do vivo i jakoś tak strasznie smutno mi się robi, wiedząc że już tu z nami nie pośmieszkuje. Jak pisałem maila ze słowami wsparcia nie spodziewałem się, że dostanę zwrotną wiadomość, ale już od jego syna. Co by jednak nie mówić - to, w jak świadomy sposób odchodził z tego świata jest naprawdę godne największego szacunku.
Zapamiętałem sobie jego słowa jako człowieka sukcesu (pewnie poprzekręcam ale sens staram się zachować)"wiele rzeczy osiągnąłem, bo gdy miałem moment zawahania, czy podjąć ryzyko, stwierdziłem tylko >pieprzyć to< i robiłem to. Tak między innymi zdobyłem swoją piękną żonę".


@TymRazemNieBedeBordo: http://www.wykop.pl/wpis/10209580/najgorsza-rzecza-ktora-moze-spotkac-czlowieka-to-s/