Wpis z mikrobloga

#csgo #sts

Wołam pulsujących ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/21892243/csgo-wczoraj-dzien-na-wszystko-siadlo-dzisiaj-o-wi/

@Essteh, @michok1984, @TheRemedy, @qrk, @piekarSOAD, @Evert, @paprykasz, @omgoogle, @lowcapatelni, @arkeraymor, @Marcinowy, @rdkN

Mecze dzisiaj są bardzo bardzo ciężkie prawdę mówiąc każdy może wygrać. Dzisiaj jak wiemy odpadają kolejne drużyny więc co niektórzy mają nóż na gardle i będę dawać z siebie wszystko.

Przypominam, że w STS handicap tyczy się pierwszego zespołu.

Analiza:

North - G2 Esports. North przegrało 2 mecze a jeden wygrało po dogrywce i to z HellRaisers które odpadło z turnieju. Oglądałem każdy mecz i gra po prostu im nie idzie. Liczę tutaj na G2. Handicap jako podpórka wrazie W.

EnVyUs - Fnatic - Stawiam na EnViUs - dobrze grają a Fnatic jest mocno niepewne. To jest bardzo ciężki mecz i wynik zależeć będzie tylko od mapy.

mousesports - Team Liquid - mocny handicap który sts nam oferuje myślę, że będzie wystarczający żeby ten zakład wygrać. Team Liquid pokazał już na tym turnieju (w meczu z EnViUs), że serca do walki im nie brakuje. 2 mecze przegrane ALE z bardzo mocnymi drużynami i po dogrywce. Myślę, że poradzą sobie bardzo dobrze.

GODSENT - OpTic Gaming - Obie drużyny nie powalają swoją grą ale stawiam na Optic. Wszystko będzie zależeć od mapy. I liczę na to, że Optic zagra spokojnie a JW puszczą nerwy - ogólnie jakiś zirytowany jest na tym turnieju.

SK Gaming - Astralis - Kolejny ciężki mecz i wszystko zależeć będzie od mapy...stawiam tutaj na historię meczów tych drużyk 2k16. SK nie błyszczy, oby się Coldzera nie odpalił ;D

Gambit Esport vs FaZe - Mimo, że Gambit swoje dwa pierwsze mecze rozegrało ładnie to i tak myślę, że FaZe ich rozjedzie, skillowo.

Ja stawiam takie mecze, nikogo nie namawiam ale zapraszam do dyskusji :D
Pobierz
źródło: comment_xxsaZYE4XbRMWUtagydrdtQYsgU1Rlu6.jpg
  • 26
@Perlo: Pisać można. Krytykować też. Dzięki za uwagę w każdym bądź razie ;-) Następnym postaram się lepiej to ogarnąć.

Bardzo ciężko się typuje BO1. Oglądałem każdy mecz do tej pory i mam takie czucie. Wczoraj było o wiele łatwiej dzisiaj się może zdarzyć wszystko.