Wpis z mikrobloga

@Czarko kupiłem ją miesiąc temu, dałem 2500 ale to akurat po rodzinie z którą dobrze zyje :) opłaty do maja. Ale co ja wyrabialalem w ta zimę to druga sprawa :) jak się chociaż trochę ogarnie tył napęd to karyny mokre :D i jeszcze Angel looki w niej były takie porządne nie samorobki. Jakiś seba ja miał w ogóle bo jakieś ledy w środku i w rytm muzyki świecą XD
@aterazzalujzagrzechy: no właśnie ja daję tyle samo, opłaty do lipca. Najbardziej się stresowałem rekalkulacją OC, ale miła pani z Allianz powiedziała mi że u nich ni ma. Właśnie już patrzyłem na te ledowe tasiemki, ale tak jak mówię, jak wytrzyma miesiąc to będę inwestował. Oby gaz mnie nie zawiódł a silnik się szybko rozgrzewał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czarko u mnie się rozgrzewa szybko i trzyma rowno:) ja mam nadzieje sprzedać zanim skończy się OC, bo planuje e46 sobie sprawić :D jak wszedłem w bmw to już chyba zostane, jak nie trafi się jakaś okazja :) tylko jak 1.6 to trochę mało mocy. Na zimę ok jeszcze się powsciekasz, ale na lato to już spacerówka tylko. Ale wygodna spacerowka:)
Niedługo jako pierwszy samochód kupuję zieloną bete e36 1.6 LPG, trochę zgnite progi, ale ważne że jeździ :)


@Czarko: ej, ale powiedz jeszcze ile na to wydasz, bo drugi raz bym zarżał z rana :)
@PanJanKochany: Napisałem wyżej, że 2500 z OC do lipca. Szukałem jakiś Golfa albo Japońca, ale większość to były szroty za 1000 z kończącym się OC, albo Suzuki Swiftt z 80' Jak masz jakieś propozycje albo rady ile powinnienem dać za jeżdżąca e36 to daj znać :)
@Czarko: Nie rozumiem tego oburzenia. Jakbyś napisał, że kupujesz Audi 80 to pewnie wszyscy by pisali, że fajnie, pancerny samochód. Niektórzy chyba się po prostu triggerują na słowo BMW xD
Nie poleciłbym tej marki na pierwszą, ale jak jesteś zdeterminowany to jak najmniej awarii życzę