Wpis z mikrobloga

@husky83: Miałam i długie i krótkie włosy i powiem tak. Krótkie to meeega wygoda. Nie trzeba tyle czesać, szybko schną i jak się ma dobrego fryzjera to nie trzeba układać. Minusem jest też to, że ma się praktycznie jedną fryzurę cały czas, co dla mnie jest nudne. No i trzeba latać do fryzjera co chwilę bo jak odrośnie za bardzo to wygląda idiotycznie. Mi włosy rosną strasznie szybko, więc wbrew pozorom
@zloty_wkret:
Tutaj na zdjęciu różnica polega na tym, że uśmiech dodaje dużo do urody a okulary ją odejmują zazwyczaj i tutaj zostało to zastosowane.
Ceteris paribus długie włosy zawsze są ładniejsze od krótkich i odpowiadają za to mechanizmy ewolucyjne - mężczyźni od wieków zawsze zwracali uwagę na długie włosy, gdyż było po nich widać kondycję zdrowotną potencjalnej partnerki - jeśli były zniszczone - była stara lub chorowita więc nie warto w
Tutaj na zdjęciu różnica polega na tym, że uśmiech dodaje dużo do urody a okulary ją odejmują zazwyczaj i tutaj zostało to zastosowane.


@Aerin: dokładniej to źle dobrane okulary. Takie odpowiednie do kształtu twarzy mogą wręcz sprawić że będzie wyglądała znacznie lepiej niż bez nich :) Tutaj wszystko zrobione tak by zafałszować rzeczywistość ;)
@husky83: ja obciełam włosy na krótko raz w 1 klasie LO. Miałam w tedy chłopaka który dokuczał mi, że mam za długie włosy (prawie do pasa) i wyglądam jak dziewczynka co idzie do komunii. Oczywiście czego się nie robi dla faceta. Poszłam obciąć. Akurat mi się trafił fryzjer gejek, musiałam go pół godziny namawiać, a potem i tak dosłowinie się popłakał w trakcie obcinania. Nie wyglądałam źle, ale czułam się jakoś
dokuczał mi, że mam za długie włosy (prawie do pasa)


@nika_blue: to on chyba normalny nie był (nie obrażając go oczywiście)? Jak takie włosy mogą przeszkadzać, przecież takie włosy to coś pięknego!

Pewnie że na wygodę też trzeba patrzeć, ale... tylko długie włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)