Wpis z mikrobloga

do kogo w internetach/allegrach uderzyc w sprawie rejestracji numerow prepaid #nju / #orange ? najlepiej tak by miec szanse ze jak zgubie karty to taki uprzejmy rejestrator przyjmie stowke za wyrobienie duplikatow i wsadzenie ich do paczkomatu.

moge zaplacic darmowym strzelaniem! XD

nie chce by kazdy szeregowy pacownik orange - wpisujac numer ktory podaje pod filmami - widzial w crm moje pelne dane.

#telekomunikacja i beka z #terroryzm
  • 9
@dziobnij2: chodzi o publiczny burakowy numer ktory podaje pod filmami. w orange pracuje kilkanascie tysiecy osob i prawie kazda ma dostep do ich crm lub moze o to poprosic kolege z biurka obok...

nie chce sie wtedy wyswietlac przy tym numerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrzydkiBurak: Owszem, ale każda akcja jest monitorowana. Za wpisywanie sobie z dupy numerów można polecieć. Jeśli nie chcesz na siebie, to może zarejestruj na kogoś z rodziny lub znajomego? Zawsze bezpieczniej - pamiętaj, że numer kupiony na Allegro może być zarejestrowany na słupa w dużych ilościach. A jeśli jeden z nich zostanie wykorzystany do celów przestępczych, reszta też może polecieć.

Dodatkowo nigdy nie wiadomo, co obecnej władzy nie odbije, i niewykluczone,
@BrzydkiBurak: Myślałem na Twoim problemem, ale chyba nie ma innego rozwiązania jak kolega/znajomy. Nie spotkałem w necie ofert takich uprzejmych rejestratorów.

Nie myślałeś nad utworzeniem numeru stacjonarnego VoIP? Tam mało osób ma dostęp do danych personalnych, rejestracja jest przez neta przy pomocy skanu dowodu. Abonament za numer to jakieś śmieszne 1,23 zł i ceny połączeń są niskie (przykładowy operator spikon.pl).

PS aż się prosi o zarejestrowanie jakiejś spółki na którą będą