Wpis z mikrobloga

hej pamiętacie że pół roku temu były Światowe dni młodzieży? co to sie wtedy działo na wykopie XDD właśnie sobie przypomniałem, że przez dwa dni chodziłem wtedy po rynku z analogiem i napstrykałem troche fotek, zapraszam do oglądania więcej zdjęć w komentarzach

co to była za atmosfera ()

(aparat Nikon Fe + kodak gold 200 + helios 50/2)
#fotografiaanalogowa #fotografia #krakow #wyd #sdm #gustawfoto
Pobierz gtk90 - hej pamiętacie że pół roku temu były Światowe dni młodzieży? co to sie wtedy ...
źródło: comment_zFrttLqg5BNkJlczh5SLZwj17nQ81wtZ.jpg
  • 20
@gtk90: Pamiętam, wracałam wtedy do Krakau od wschodu i to co zobaczyłam w pociągu, z okna pociągu (brzegi) oraz na peronie w Płaszowie i dalej w mieście na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Takiego syfu, smrodu, chaosu i liczby patologicznych sytuacji per m^2 chyba nigdy nie widziałam. Co nie zmienia faktu że przyjazna atmosfera wystąpiła a otwartosc tych ludzi dalo sie wyczuc
@wujek_mirek: Palenie jointow zaliczylam tu pod ćpanie żeby brzmiało bardziej dramatycznie. Wszędzie śmieci i syf, chlanie na ulicy, zaczepki od zagranicznych chlopcow. No rzeczywiscie przesadzilam z ta patologia, bo skupiam sie jak zwykle na najgorszym. Ale atmosfera ogolnie na plus i zalowalam przez chwile ze nie jestem wierzaca i zaangazowana zeby moc to przezyc, bo wiem ze to bylo przezycie