Wpis z mikrobloga

Wołam szanowną #dobrazmiana oraz głównie #prawaki i #pis.
Pytanie będzie poważne i liczę na poważną odpowiedź.
Czemu Antek tak forsuje Misiewicza? Przecież nawet za PO jak ktoś mocną imbę #!$%@?ł to był chowany po kątach a tutaj Misiewicz jest królem życia.
Poważnie nie macie niesmaku jak salutują mu oficerowie? jak pułkownik trzyma mu parasol? Jak rozstawia generałów po kątach? Przecież jego doświadczenie wojskowe kończy się na zabawie plastikowym karabinem ew. ustawianiem żołnierzyków na dywanie i bawieniem się w wojnę.
Czekam na rzetelną odpowiedź.

EDIT: i znowu coś wypływa na tego Pana:
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/nowy-przywilej-misiewicza-w-mon_943725.html
#neuropa #bekazprawakow #polityka
  • 10
Antek tak forsuje Misiewicza?


@michok1984: Misiewicz jest, moim skromnym zdaniem jednym z lepszych posunięć pis, jest idealną zasłoną dymną wszystkich inb działaczy pis, jeśli szykuje się coś, wystarczy wysłać misiewicza na klubu i media będą trąbić o nim a nie o czymś mniej widowiskowym ale ważniejszym. poza tym pokazuje armii, że byle chłystek może nimi pomiatać, przez co ci porządni generałowie sami odchodzą z wojska i można swoimi obsadzić powstałe stanowiska.
nie widzi w tym nic złego?


@michok1984: Widzi - nawet politycy PiS "krytykują" Misia. Wbrew pozorom nie każdy polityk tej partii to skończony kretyn, więc część z nich zdaje sobie sprawę jak ogromnym obciażeniem PRowym jest ten typol - ale mam wrażenie, że jest nie do ruszenia z powodu... wiadomo - szefa, Antoniego, jednej z PiSowskich szarych eminencji. Atak na Misia = atak na Macierewicza = polityczne samobósjtwo danego polityka PiS.
Czemu Antek tak forsuje Misiewicza? Przecież nawet za PO jak ktoś mocną imbę #!$%@?ł to był chowany po kątach a tutaj Misiewicz jest królem życia.


@michok1984: Nie forsuje, a toleruje.
Za PO był chowany bo to osoba zbyt radykalna dla wielu wyborców PiSu (a Ci, którzy Macierewicza lubią to i tak pewne głosy PiSu) i gdyby przed wyborami biegał częściej do kamery to miałoby to negatywny wpływ na wybory.
@venomik: źle mnie zrozumiałeś. Antek pcha Misiewicza do przodu na najwyższe stołki - pytanie po co?
Wiem, że podczas wyborów Antek był schowany aby tak jak napisałeś -> gdyby przed wyborami biegał częściej do kamery to miałoby to negatywny wpływ na wybory.