Wpis z mikrobloga

@Pirat_Brodacz: Nie wychodzi Ci z kobietami? Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę świeżości, która sprawia, że
@Cerberon: to takie odsiewanie różowych bez marnowania czasu na zbędne gadki. Te zainteresowane odpiszą :) rzadko faceci piszą wprost o co chodzi, a i tak najczęściej okazują się #!$%@? (to temat na osobny wpis). Łatwiej się od razu umówić z dziewczyną niż kolesiem.
@szybkezemoplul: zwykle nie mam opisu, chyba że "będzie fajnie" na przykład. Fotki raczej nie sugerują o co chodzi.
@Cerberon: koleżanka mi ostatnio podsyła screeny (bo mój tinder jest ustawiony tylko na różowe), gdzie próbuje się ustawić na spotkanie, jednoznacznie daje do zrozumienia o co jej chodzi :) kolesie najpierw pewni siebie, a gdy ma dojść do spotkania to nagle coś im wypada, kac, choroba, jednak nie mogę. Ostatni zwycięzca miał przyjechać o 23 i wieczorem odwołał spotkanie... Na szczęście ma nas ( ͡° ͜ʖ ͡°).