Wpis z mikrobloga

@ciemna_strona_mocy: Normalnie, na początek sprawdź w WORD-zie markę pojazdu na którym będzie odbywał się egzamin następnie poszukaj szkoły w której praktyka odbywa się na takim samym na jakim będzie egzamin i zapisz się na kurs kat-C oraz poszukaj sobie kursu kwalifikacji wstępnej i ustal datę rozpoczęcia. Jak zrobisz kat-C to E sugeruję w tym samym ośrodku.
Na C uczyłem się na ciężarówkach gabarytowo większych i modelowo innych niż egzaminacyjne i polecam ten sposób. Bo ucząc na "identycznym" świadomie lub nie uczysz się zdawać egzamin, a nie jeździć ciężarówką. Oczywiście od początku wiedziałem, że np "w tym awaryjne i przeciwmgielne włącza się tu, a w egzaminacyjnym będą tam" i jakoś na egzaminie nie sprawiło mi to kłopotu. Za to na C+E uczyłem się na prawie identycznym jak egzaminacyjny i
@ciemna_strona_mocy chodzi Ci o całość? C, C+E, KW? Badania lekarskie 2 dni, kurs teoretyczny C 2-4 dni, kurs praktyczny około miesiąca lub dwóch, zależnie od Twojej dyspozycyjności, instruktora itd. Na egzamin teoretyczny i praktyczny w wordzie od ręki, więc powiedzmy cztery dni. Później c+E podobnie jak C około miesiąca-dwoch, tylko ze egzamin tylko z jazdy. KW przyśpieszone trzy-cztery tygodnie (pon-pt) + czas czekania na egzamin - różnie, ja czekałem trzy tygodnie. Wyrobienie