Wpis z mikrobloga

Hej Pany! Zbieramy z ziomkiem od jakiegoś czasu energy drinki do testu. Ale nie chcemy zrobić takiego testu jak na youtube wiszą, że ktoś porównuje dwa red bulle i jednego tigera. Podeszliśmy do sprawy troche bardziej ambitnie :D ( możliwe, że nawet przeginamy :D ) Chciałbym wam pokazać naszą kolekcję i zapytać czy to w ogole kogoś interesuje czy robimy to dla siebie i jeszcze zobaczy ten test najwyżej moja mama żeby nie było mi smutno :D Załączam foteczkę z naszą kolekcją :D

#testowanie #youtube
Pobierz
źródło: comment_TpeXRLTxenbJWuSJZoC2WECer0IcdHQv.jpg
  • 139
@AnonimowyGoj: zaraz ogarne :D
@aloszkaniechbedzie: Najlepszy jest ten co świeci w ciemności LOL!
@qbamatus: Wiem wiem, jest wiele "podstawowych" które są dostępne od ręki i będziemy je kupować jak zaczniemy test
@bekart: A gdzie to dostaniemy?
@zbiAnger_Hundredlegs: Co to za sklep?
@Grzesiek_astronaut: Spoko spoko zawołam :P Ale test będzie trwał kilka(naście?) dni bo inaczej umrzemy od tego :) Także to nie jutro czy pojutrze :)
@
Pewka! Jeśli masz jakieś takie "niszowe" albo dziwne to bardzo chętnie. Tylko żeby nie kosztował miliona monet :D


@HonneyBunny: Wysyłka na mój koszt, tylko dajcie na priv adres, gdzie mam wysłać.
@Jimmyjim:

Nie żeby coś, ale energetyki siadają na wątrobę i nerki gorzej niż wóda :D Lekarze tak mówio...

Lekarze nader często mówio banialuki. Zwłaszcza ci mniej wyedukowani (np. rodzinni). I zwłaszcza kiedy temat wykracza poza ich obszar specjalizacji. Nie ma żadnych badań nt. szczególnej szkodliwości energetyków.

Bo i co właściwie miałoby szkodzić? Woda, cukier (nie zawsze), kofeina, witaminy z grupy B, niewinne, przebadane aromaty i barwniki. Zresztą, gdyby ta mityczne destrukcyjne
@Dutch aha, bo przeczytałem początek i zobaczyłem, że dobrze prawisz, ale wstawki o typowych Polakach (czy w ogóle o typowych zachowaniach innych nacji) jakoś do mnie nie przemawiają. Ale poza tą kwestią piszesz słusznie :)
@HonneyBunny: znajomy napisał ze w centrum kupił przy marszałkowskiej na skrzyżowaniu z hożą w sklepie Tereska. Drugi zaś wspomniał ze kupił w kerfurze (za pewne w arkadii) ale widział tez w żabce czy freshu
@HonneyBunny: Jest zaskakujaco dobry, szczegolnie że jest Krakow-made, albo przynajmniej Krakow-imported.

Tanie zwykle zostawiaja koszmarny posmak, pomijam kwestie żołądkowe :D Dobrze, że w PL utrzymał się na dłużej rozszerzony squad Monsterów, ale brakuje jeszcze kilku, szczególnie z zieloną herbatą ʕʔ