Wpis z mikrobloga

#rainbowsix #siege #thedivision #ps4

Pogralem w to siege darmowe, i spodobalo sie.

Mam zamiar kupic, jednak kolega calkiem niedawno jaral sie the division.

Czy to podobna gra ? Wiem ze tez glownie multi, ale tez wybiera sie postacie, upgrejduje bronie, nabija lvl ?

Ponoc division jest nowsze.

Cenowo podobne, rozowy mowil ze division troche tansze...

Co byscie polecili ?
  • 14
@skun1: Podobieństwo to że się strzela XD
Różnic jest za to w #!$%@? i jeszcze więcej: R6 to wiesz co to bo grałeś ale Division to MMO (TAK #!$%@? UBI NIE WYPIERAJ SIĘ ŻE TO NIE MMO #pdk) z kamerą zza pleców gdzie strzelasz 30 magazynkami w przeciwnika żeby go zabić. Gra ma niby fabułe ale jest tak #!$%@? i nijaka że nie pamiętam o co chodziło. Gra się dzieje
@skun1: jeszcze dodam, że Disyfilis nie jest AŻ tak #!$%@?ą grą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przejdziesz > zapomnisz bo sredniak mocno za to Six to jeden z najlepszych fpsów ostatnich lat no i to gra na lata a studio od Division już się powoli zabiera za sequel :v
bede mial jasnosc :-p


@skun1: nie grałem w rainbow six, w the division grywam co jakiś czas, do endgame jeszcze nie doszedłem. na temat pvp więc sie nie wypowiadam. w solo grze- moim zdaniem świetna grywalność, rewelacyjny klimat miasta, wszelkie znajdzki itd. i tyle moge powiedzieć xD jak na mmo to za bardzo solo ta gra jest, shooter to to nie jest, bo czasem trzeba się napstrykać, żeby bossa ubić
@skun1 grałem chwilę w sixa, nie przypadło mi do gustu, dla mnie dziwna mechanika poruszania plus dosyć szybkie rozgrywki. w division prawie skończyłem wszystkie misje fabularne, ale strefa mroku i przetrwanie skutecznie umilają granie, do tego najazdy i podziemie które jeszcze nie mam odblokowanych i nadal nie nudzi mi się gra