Wpis z mikrobloga

@Pepcioza: Jesteś krawcem? Mam kilka pytań odnośnie obiektów ze skóry zwierząt na które nie można polować w świetle prawa Polskiego. Jeśli ktoś przyszedłby do ciebie ze skórą anakondy albo krokodyla i poprosił o uszycie portfela to miałbyś jakieś nieprzyjemności związane z prawem?
Wśród krawców i szewców są osoby gotowe kupić skóry zwierząt chronionych? Jeśli tak to mógłbyś powiedzieć jakie ceny one osiągają, głownie interesują mnie ceny skóry kajmanów, anakond oraz kapibar
@Nahuiamitahata: Są przeciez takie mini portfele. Sam mam taki. Wewnatrz karty i jedna wieksza kieszen. A od zewnetrzej strony sakiewka na monety :)
Minus jest taki ze jak wypelnisz w srodku wszystkie kieszenie kartami to wszystko jest na ścisk.
@Nahuiamitahata: Kupiłem na rynku ale wygląda mniej wiecej tak: http://www.prezenty-online.net/portfele-meskie/388-skorzany-mini-portfel-meski-firmy-marco-pm-622b-czarny.html
W srodku mam 6 slotów na karty.
Ale przemysl to. Jestem fanem miniaturyzacji ale w przypadku porfela srednio to sie sprawdza. Monet za duzo tam nie zmiescisz.
Po otwarciu sakwy na bilon mam taki jakby koszyczek.
Ogólnie teraz bym się zdecydował na jakas nieco wieksza wersje takiego portfela.
Ale wejdzie tam dowód rejestracyjny ? , potem zmierze swój i porównam wymiarami , teraz mam taki to że dowód trzymam w przedziale na banknoty , ale jest troche za duży i pękły szwy , miał być jakiś lepszego wykonania ale to sam oco reszta z tajwanu chyba .