Wpis z mikrobloga

Mirki z #slask i nie tylko, znacie jakiegoś dobrego i godnego polecenia dja na #wesele ? Impreza za parę miesięcy, a ja nie mam pomysłu kogo zatrudnić do tej roli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ewentualnie może jest tu jakiś fachowiec dobrej nuty?

  • 9
@taanzen: to trochę żart, bo na wykopie był jakiś czas temu popularny.

Byłem rok temu na weselu u znajomych, którzy zrobi naprawdę udaną imprezę, bez durnych zabaw, przebierańców, wiochy. Często taki didżej bardziej promuje siebie, żeby sobie reklamę zrobić niż stara się spełnić powierzone mu zadanie. Zastanówcie się czy w ogóle chcecie DJa, przecież i tak będzie wszystko puszczał z komputera, a zapłacicie kilka tysięcy. No chyba, że oczekujecie, że będzie
@Jarython: przez dja rozumiem osobę, która generalnie poprowadzi przyjęcie i puści muzykę. Nie oczekuje żadnych fajerwerków, remixów itd. Generalnie chodzi mi o jakiegoś sympatycznego gościa, który nie zrobi przypałowych zabaw i dostosuje puszczaną muzykę do udzielonych mu wcześniej wskazówek.
@taanzen: To jak nie zobaczysz gościa na żywo na imprezie to ja bym nie ryzykował, bo tak jak pisałem wyżej - oni często reklamują samych siebie, żeby być dalej poleconym. Wszystko też zależy od gości i waszych preferencji.

Ja bym takie coś nawet za darmo poprowadził, ale nie mam doświadczenia, firmy i sprzętu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie na Śląsku salę wybraliście? ( ͡° ͜ʖ
@Jarython: Właśnie w tym problem, że z wesel na których byłem nikt mi się specjalnie w oczy nie rzucił, a teraz muszę wybrać coś w ciemno, dlatego szukam polecanych gości.

Rezydencja w Piekarach Śląskich.