Wpis z mikrobloga

@MyszoLapka: CV są tak w #!$%@? #!$%@? OP w rękach kompetentnego gracza że to nawet śmieszne nie jest. Nie tylko w rękach kompetentnego gracza z resztą, ostatnio widziałem staty z RU i praktycznie na każdym tierze CV dominowały.

Jak spojrzeć na ludzi z najwyższym win ratio to prawie wszyscy grają głównie CV i DD. No ale według nalesników na forach czy /r/worldofwarships to BB wymiatają i inne klasy nie mają sensu,
@MyszoLapka: masa graczy z CV nastukała ten winrate w czasach kiedy lotniskowce były miażdząco OP - jeszcze bardziej niż teraz, czyli w becie. Zdradzę Ci dodatkowy sekret wysokiego winrate - najlepsi od czasu wprowadzenia dywizjonów grają w swoim ścisłym gronie - rzadko solo. Są też wybitne jednostki, ale właśnie głównie na CV jak pape - oni pojedynczo mogą zaważyć o losie bitwy. Zresztą widzieliśmy ostatnio ze @Slay72 Reyte w akcji na
@Budo: USN CV też są OP dopóki nie spotkają IJN CV w teamie przeciwnika xD Ale to w sumie też zalezy od tieru, widziałem i gości mających po 80-90% win ratio na Midwayu. Fakt, na gównach typu Bouge czy Ranger raczej trudno o to będzie, no ale jak mówiłem, dopóki nie trafisz na IJN CV w swoim Bouge/Rangerze to nie ma problemu. Może i USN CV to gówno w porównaniu z
@Eau-Rouge: Niestety nie... na wyższych tierach praktycznie tylko japońskie cv są, a przez małą liczbę eskadr amerykańcy nie potrafią wygrywać bitew, tak jak Japończycy. Amerykańskie cv to support tylko i można sobie fajnie grać, ale na pewno nie są op...
@Budo: To że nie są tak OP jak IJN to nie znaczy że nie są OP. To jak stwierdzenie że Montana to gówno. Może i jest kiepska w porównaniu z Yamato czy Kurfurstem, ale dalej jest pancernikiem. Tak samo z USN CV. Może i są gorsze od IJN, ale to dalej CV.