Wpis z mikrobloga

@Turrsky: A zupełnie serio, to obmyśl sobie postać przed przyjazdem. I przyłóż się do tego. I pamiętaj, że to nie jest rpg komputerowy gdzie nad npcami są pytajniki z questami. Chcesz coś porobić - idziesz do baru lub jakiejś frakcji i pytasz się czy czegoś nie potrzebują. Akcji jest mnóstwo, tylko trzeba ich troche poszukać. Ludzie #!$%@?, że mało akcji było kiedy cały dzień siedzieli pod namiotem i pili browary... Jak
@itterasshai easy, odnośnie browara to jeżdżę na Woodstock więc doceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w kwestii postaci to jestem zapalonym graczem tabletop RPG więc z postacią problemu nie będzie a jadę ze znajomymi więc nie mam zamiaru siedzieć i całymi dniami chlac browary
@Turrsky: LARP prawdopodobnie nie zacznie się pierwszego dnia festiwalu. Poza tym jeśli możesz przyjechać wcześniej to tak jak na Woodstocku! Przyjeżdżasz wcześniej. Ja walę już w piątek. Szwendaj się, nasiąkaj klimatem, pomóż wznosić konstrukcje i nie daj się zabić na Czeskiej ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk
@Turrsky: obejrzyj zdjęcia na FB z poprzedniego roku. pamiętaj o 2 rzeczach:
1. mundur nie jest postapo
2. Stalker to nie postapo
reszta wedle uznania - od Power Armor po naćpanego szamana
Właśnie, jak to ze strojami jest. Bez sportowych ochraniaczy i stroju na poziomie ultra profesjonalnym nie będę wytykany palcami?


@Turrsky: podstawa to po prostu szmaty. OldTown to miasteczko, więc przekrój mieszkańców i przybyszów jest spory a przez to różnorodny. Do szmat możesz dodać jakieś dodatki które scharakteryzują twoją postać. Palcami nikt nikogo nie wytyka ,chyba, że pomylił OT ze strzelanką ( ͡º ͜ʖ͡º).

Jak masz facebooka
@jos: na paru jestem, głównie post apocalyptic crafting i jakieśtam jeszcze stricte oldtownowe, ale w sumie możesz podrzucić. Pomysł jakiś ogólny na strój mam, materiałów większość mam tylko po zostalo mi to złożyć do kupy i popracować nad detalami.
@Turrsky: no to w sumie więcej nic ci nie potrzeba. No chyba ze dostęp do jakiejś bardziej lokalnej grupy, większość dużych miast ma swoje.