Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy w kwestii #gory #polskiegory, chce pojechać gdzieś na 4-5 dni i skorzystać z uroków gór, widoki, powietrze, pomaszerować sobie, odświeżyć głowę i uporządkować myśli ;) Nie jestem jakims hardcorem, nie chcę się pchać na jakieś skomplikowane szlaki, nie chcę się bawić w jakiś dodatkowy sprzęt niż ciepłe ubranie, plecak z wodą i kanapką i dobre buty. Chce tylko pomaszerować i efekt ładnych widoków też mieć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdzie jechać? Jakie trasy zaplanować? #turystyka
  • 11
@Zuu

nie chcę się bawić w jakiś dodatkowy sprzęt


To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież
@Zuu ja polecam Izery na trasie PTTK Na stogu izerskim, Chatka Górzystów, Orle a jak masz 4 dni to mozna dalej na Szrenicę i łabski szczyt. Brak trudności technicznych a kwestię samochodu w 1 miejscu rozwiązuje kolej izerska