Wpis z mikrobloga

@Tortex: patrząc przyszłościowo to imho ten 1gb ramu może być mało, jeśli planujesz zostać dłużej na tym tv boxie to celowałbym w coś na s912 z 2gb ram. Miałem jakiś box na mtk z 1gb ramu z dualcore i słabo to chodziło
@Tortex @Tortex tylko zrób tak, spakuj boża, zanieś na pocztę. Weź druk z deklaracja wartości, wypełnij. Jak nakleji babka kartkę i podstempluje weź paczkę i zrób zdjęcia. Etykiety i całej paczki. Potem wbijasz na PayPal i wypełniasz formularz zwrotu paczki. Dodajesz zdjęcia paczki i zdjęcie nadania. Po 24h dostaniesz maila, że sprawa jest w toku. Po 2-3 dniach dostaniesz info że dostaniesz zwrot za wysyłkę (kwota powinna być widoczna na zdjęciach) a
@Tortex tylko zrób tak, spakuj boża, zanieś na pocztę. Weź druk z deklaracja wartości, wypełnij. Jak nakleji babka kartkę i podstempluje weź paczkę i zrób zdjęcia. Etykiety i całej paczki. Potem wbijasz na PayPal i wypełniasz formularz zwrotu paczki. Dodajesz zdjęcia paczki i zdjęcie nadania. Po 24h dostaniesz maila, że sprawa jest w toku. Po 2-3 dniach dostaniesz info że dostaniesz zwrot za wysyłkę (kwota powinna być widoczna na zdjęciach) a po
@kruprz: Gearbest nie zwraca za wysyłkę? W przypadku PayPal na pewno zwracają za wysyłkę? Jak tak patrzę to pewnie z 60zł ta wysyłka wyniesie, a to sporo. Za TV Box dałem 170zł z czego 40zł by mi zwrócili niby na ten portfel. Nie wiem już sam czy jest sen się w to bawić...