Wpis z mikrobloga

Ja wiem że kibole Legii to patola mocna na swoim terenie. Ale ja już Wam napiszę jak to widzę.
Ajax słynie z lewackich poglądów, obok #!$%@? lokalu gdzie pili piwo, całkiem przypadkowo nocują.
Legijna patola #!$%@?ła się w lewacki lokal, do którego zostali zaproszeni lewaccy kibice z Holandii i tyle było.

Nie srajcie o zniszczeniach bo od uregulowania rachunków jest ubezpieczyciel oraz prokuratura która będzie miała nagrania z monitoringu.
Rozejść się.

P.S. nad rankiem poznamy opinię samych Holendrów z Ajaxu i Polaków którzy pewnie wpadli z wizytą z innymi Holendrami z Den Haag i z kibolami Juventusu.

#legia #warszawa
  • 25
#!$%@? wiesz o kibicowskim klimacie to po #!$%@? zabierasz głos? XD

ty #!$%@?łeś lokal? to się nie martw bo nie ciebie będzie ścigać policja...

co ich nie zabije to wzmocni xD


@kopalina: miałem wyśmiać twoją logikę, ale mi się nie chcę, po prostu wrzucę cię na czarną listę. Daj, znać jakbyś kiedyś miał też inne konto, żebym i je mógł założyć instant ban.
@kopalina: głupi przykład ale może trafi do twojego mózgu: ktoś ci gwałci i zabija szanowną mamę, po czym ktoś inny mówi: #!$%@? stało się, od wymierzania sprawiedliwości są sądy a od zadbania o mamę zakład pogrzebowy, fajnie nie? pozdro dla kumatych, lecimy świry z kibicowskim tematem elo, je* je* nic się nie bać

a c jakby ktoś podczas bójki dostał krzesłem i go wyłączyło? lewak ale też ma rodziców