Wpis z mikrobloga

Chryste! Co się dzieje z tym światem? Kiedyś wpisałem się do jakieś grupy na pejsbuku typu Aliexpress Polska. Swego czasu można tam było wyłapać na prawdę zajebiste okazje u Chińczyka, a teraz? Teraz te grupy przeobraziły się w festiwal #!$%@? atencyjnych Karyn.


Co chwile wyskakują mi zdjęcia takich - a to w bieliźnie (nawet erotycznej), a to w wyzywających pończochach. Zdarza się nawet, że laski wrzucają zdjęcia i recenzje wibratorów, tudzież buttplugów z AliExpress, a profil mają w całości odblokowany xDDD.


Pic rel randomowy, pierwszy z brzegu. Czekam, aż oficjalnie te idiotki będą tam wrzucały zdjęcia swoich pierogów.

#aliexpress #facebook #facebookcontent #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_fk48s5eM5LYs1apUROjhhFhqfgXaaTO4.jpg
  • 31
@borowa90: I tak najlepsi są moderatorzy, którzy po paru ocenach tych "recenzji" banują takich osobników, bo nie można się tak wyrażać, albo nie wnosi nic do dyskusji, a koniec końców blokują dodawanie komentarzy i koniec. Taki sam rak, jak te recenzje, choć nie powiem w grupie jestem, żeby się z karyn pośmiać.
@borowa90: jak wszędzie karyny szukają zainteresowania i chęci łechtania swego ego, ale tam widzę że czują się lekko bardziej anonimowe niż publicznie przed swymi znajomymi. Ogólnie taki tam rak jest i despotyzm administracji że niekiedy strach się odezwać, krytyka jakakolwiek i kogokolwiek jest niemile widziana, nawet gdy ktoś kupuje gówno a jakby kupił diament.