Wpis z mikrobloga

@trololo55: Yyy, przecież Emden to premium xD
Generalnie przegięte okręty na rankedy i wysokie tiery, nie mają he wcale (oprócz Belfasta), za to mają dym i groźne torpedy. Są bardzo miękkie i mają raczej kiepskie aa.
@Budo: pomyliłem się, chodziło mi o ich tier 5, jest dramat, maly zasieg, cytadele od wssystkiego lapiesz, dym pojawia sie za okretem, Mam nadzieję że Leander będzie lepszy.
@trololo55 dym pojawia się za okrętem tylko wtedy jak nie umiesz go postawić. Ta linia wypuszcza go inaczej niż niszczyciele - Trzeba zwolnić i zacząć dymić a nie dymić i dopiero zacząć zwalniać. Cytadele od wszystkiego cała linia łapie aż do 10 tieru ale właśnie po to masz dym i lekko paraboliczny tor lotu pocisku żeby się praktycznie nikomu przez całą bitwę nie pokazać. Jak masz dym stoisz w dymie, jak nie
@trololo55: Leander będzie lepszy:). Ja też długo męczyłem się z Emeraldem. Bardzo długi i kląłem przy tym co niemiara. Leander poszedł już zdecydowanie szybciej a Fiji gra się fajnie - gdyby nie rankingi. Rankingi obrzydzają grę wszystkim:(. Mecz się do Leandera - potem tylko lepiej