Wpis z mikrobloga

Wróciłem jakiś czas temu do POGO dzięki zmianie telefonu, teraz przy aktualizacji gry i dodania gen 2 mój różowy też postanowił wrócić (ja mam 22lvl, ona 21). Zacząłem ostatnio przeliczać IV wszystkich pokemonów przez GoIV, różowy to zobaczył i też chciał tego użyć, ale na jej wysłużonym s3lte nie działało, postanowiła więc sprawdzać IV na jakiś internetowych kalkulatorach, tylko że przy wszystkich są jakieś rozjazdy w porównaniu do goiv.

https://pokeassistant.com/main/ivcalculator?locale=pl
Na tym przy abrze pokazuje maksymalne iv100%, a rattata iv51%, a w ivgo dla abry 69% i 40% dla rattaty, screeny niżej.
Zakładałem cały czas że ivgo pokazuje najlepiej statystyki, ale teraz nie jestem pewien, powinienem się przerzucić na coś innego, co pokazuje lepiej? A jeżeli ivgo pokazuje dobrze, znajdę jakieś internetowy kalkulator co liczy tak samo?
#pokemongo
Pobierz lorak300 - Wróciłem jakiś czas temu do POGO dzięki zmianie telefonu, teraz przy aktua...
źródło: comment_Mqh8iHmesz6ZA60qHFXmx96mAI9unyTn.jpg
  • 4
@lorak300: wpsiałem do tego zalinkowanego kalkulatora
Abra
Możliwe Kombinacje: 6, Doskonałość:
Maksymalny : 66.7% Średni: 64.8% Minimalny : 64.4%
Rattata:
Możliwe Kombinacje: 19, Doskonałość:
Maksymalny : 51.1% Średni: 38.9% Minimalny : 31.1%
@vaultboy: dzięki, przy abrze nie zaznaczyłem hp, dlatego źle policzyło, po zaznaczeniu policzyło tak samo jak w ivgo, ale rattata ciągle ma rozbieżność, któremu kalkulatorowi można w takim razie bardziej ufać, temu z linka czy z ivgo?