Wpis z mikrobloga

Chcę przedłużyć umowę, tym razem bez telefonu. Virtualni operatorzy są ok? Nie ma problemów z zasięgiem, przepustowością itp.? Chyba, że możecie polecić jakąś mega ofertę? Zastanawiałem się nad ofertą z telefonem SG A3, ale w domu mam Xperia Z3 Compact z rozwalonym wyświetlaczem i lepiej mi ją naprawić :)
#virginmobile #mobilevikings #redbullmobile
  • 8
@Segor: Oferty są ok. Musisz tylko pamiętać, że redbull i wszystko od Play działa tylko na nadajnikach Play ( przynajmniej tak było) a w Play masz roaming krajowy z 4 sieci.

Ja mam formułę unlimited na karte w play. 25zł miesięcznie wszystko w kraju darmowe + 6gb internetu. Więcej mi nie trzeba. a przy 30zł nie opłaca się brać abonamentów z telefonami.
W MV za 29 zł jest nolimit i 16 GB netu (z autodoładowaniem nawet więcej). No i mogę zrezygnować w dowolnym momencie jak się okaże, że jednak jest kiepsko z zasięgiem/transferem.
Virgin mają promocję 6 miesięcy na internet, ale potem nie wiem ile by kosztował (najprawdopodobniej 10 zł za 5GB, łącznie 36zł) - nie chce mi się bawić w zmiany co 6 miesięcy :P Wolę wybrać raz i mieć z głowy :)