Wpis z mikrobloga

@LamaEffect: Oho, #neuropa się zbiega lizać się po jajach. Nigdy w życiu nikomu czegoś podobnego nie napisałem.

Swoją drogą widzę, że jak dewianci maszerują po ulicach to nikomu nie przeszkadzają. Ale ja sobie konsoli nie mogę przerobić bo na pewno będę kradł gry i doprowadzę do upadku Nintendo. xD
Ehhhh... Neuropki, długo u was jeszcze nie będzie lepiej. xD
Ale ja sobie konsoli nie mogę przerobić bo na pewno będę kradł gry i doprowadzę do upadku Nintendo. xD


@Asdasiq: Co do upadku to nie wiem, ale powodu innego jak odpalanie nielegalnie pozyskanych kopii gier to nie ma do przeróbki. Do całej reszty wystarczy homebrew. :p
@Asdasiq: Do emulacji to lepiej radzi sobie smartphone niz 3DS czy nawet N3DS. Homebrew mizerny, nie warto sie zaglebiac - to nie te czasy gdzie homebrew dawal drugie zycie konsoli, dzis wiele rzeczy zrobisz wygodniej na telefonie w dodatku lepiej jesli podepniemy pod TV i mamy pada BT
@karczochh: nikt z nas nie jest swiety wiec nie ma co sie denerwowac ze ktos cos "kradnie". Pewnie taki zakup mija sie z celem bo ceny beda ogromne, oraz mala mozliwosc odsprzedania. Dzis sa takie czasy ze nawet czlowiek kupujacy legalne gry (ogolnie, nie tylko 3ds)jest okradany przez samych tworcow kiepskim portem gry, bugami, itd itd. "Plus" piractwa jest taki ze dana rzecz, dostaje wiecej osob, moze sie z tym zapoznac,
nikt z nas nie jest swiety wiec nie ma co sie denerwowac ze ktos cos "kradnie"


@Chilli_Heatwave: rozumiem że jak tobie ktoś coś ukradnie to też się nie denerwujesz bo nie każdy jes świety??

Dzis sa takie czasy ze nawet czlowiek kupujacy legalne gry (ogolnie, nie tylko 3ds)jest okradany przez samych tworcow kiepskim portem gry, bugami, itd itd.


@Chilli_Heatwave: xd dlatego kradniesz? bo towar jest niedopracowany?

gdyby nie piractwo w
@karczochh: Topic rzeka :)

- pobranie teledysku i przerobienie go na mp3 to tez kradziez? Bo ktos nie chce kupowac i wystarczy mu yt2mp3 na muzyke na pendrive. Mowa o kradziezy czegos co ktos zrobil, a nie kradziezy kupionego telefonu czy 3dsa.

- nie mowie tak, twierdze tylko ze dzis sa takie czasy ze trailerami i zapowiedziami buduja obraz na gre ze glowa mala a potem przychodzi premiera i cos nie