Wpis z mikrobloga

ciekawe czy się zwraca z wyświetleń na yt


@SynuZMagazynu: Sądzisz, że gdyby Górskiemu zależało na robieniu kasy to wrzucałby na darmową platformę z filmikami autorską produkcję ośmieszającą obecne władze? xD

wynajmowanie pierwszorzędnych aktorów, "dobre kamery" itd, to wszytko trochę kosztuje


Trochę znajomości + Górski sam też nie jest jakimś biedakiem, chociaż niewykluczone, że są sponsorzy(bo niby czemu nie?)

kiedyś to "siadali przy stole" i jechali po PO teraz widać


No tylko
a teraz musiał się przerzucić z telewizji publicznej na darmową platformę, jaką jest Youtube.


@wykopiwniczanin: Nie mam w sumie telewizji ale ostatnio przechodząc obok telewizora to widziałem go więc czy się przerzucił na yt całkiem nie jestem pewien. Może mu w tvp nie pozwolili tych zasłyszanych plotek neuropejskich kłamców zapisując w scenariusz ucha "utrwalać" w tvp i słusznie, zwłaszcza, że Kaczyńskiego jego wrogowie wyśmiewają już od lat. Czyli uważasz, że Górski
to tylko pokazuje jaka mamy władze skoro krwa robią o niej profesjonalny serial satyryczny i ktoś wyliczyl że to się będzie opłacać xD
Czyli uważasz, że Górski za darmo robi kabaret bo mu nie zależy na kasie, ok, ewentualnie może ktoś coś sponsorować, ok.


@SynuZMagazynu: Nie uważam, że tak jest. Uważam, że tak może być. -.-

ostatnio przechodząc obok telewizora to widziałem go więc czy się przerzucił na yt całkiem nie jestem pewien


Nie zweryfikuję, nie mam nawet okazji widzieć telewizora w akademiku. Ale chyba nie uważasz, że wyrzuciliby z TVP jedną z najbardziej
ciekawe tylko jaki jest budżet jednego i kto sponsoruje

@SynuZMagazynu: tak kombinujesz, a przecież Górski wielokrotnie to wyjaśniał.

Pierwsze cztery odcinki ekipa nakręciła własnymi środkami (Górski naprawdę nie narzeka na kasę, sam nawet się przyznał, że już nawet nie śledzi ile zarabia bo ma człowieka od tego), czyli zainwestowała licząc na zainteresowanie jakiegoś gracza gotowego wyłożyć kasę.

Pojawił się Showmax, który sponsoruje serię od 5. odcinka.
@fidelxxx: oni od początku szli na ocieplanie wizerunku. Pokazanie człowieczej strony prezesa. Z Tuskiem było podobnie. Niby cwaniak, ale intelektualnie zawsze górował nad innymi członkami rządu.