Wpis z mikrobloga

#youtube #polskiyoutube #gruparatowaniapoziomu

Mirki, wiele z was spędziło na youtube setki miliony godzin, zna tysiąc kanałów, a pięć tysięcy filmików potrafi odtworzyć z pamięci z dokładnością co do przecinka. Dlatego chciałem was zapytać, jakie wartościowe kanały na youtube możecie polecić?

Interesuje mnie wszystko, co ciekawe, dobrze zrobione, nie dostaje się od tego raka i nie ma się poczucia, że gdybym ten czas zamiast na oglądanie filmiku, przeznaczył na dłubanie w nosie, wykorzystałbym go lepiej. W swojej kolekcji mam już m.in kanał dkm17, serię "Architecture is a good idea", Zachar Off, czy kanał portalu czajnikowy.pl Może macie jakieś inne ciekawe propozycje, może mało znane perełki youtube'a, albo coś co warto zobaczyć?
  • 29
@DancingJelly: Jeśli interesuje cię historia (albo nawet nie) to jest cała grupa kanałów - Lindybeige, Skallgarim, scholagladiatoria (ten to już raczej głównie od zagadnień związanych z walką), jeśli podcasty to podcast Co-optional, ewentualnie Rooster Teeth, Alt Shift X robi high quality materiały o grze o tron, co do muzyki, jeśli lubisz synthwave to kanał New Retro Wave jest prawie obowiązkowy. To kanały, których filmy prawie zawsze oglądam/słucham.
@DancingJelly:
boogie2988- gaming,
Brock Baker- dubbing,
Draw with Jazza- animacja/rysunek,
Good Mythical Morning- tacy trochę Lekkostronniczy,
GradeAUnderA-świetny koleś,
jacksfilms- parodie, skecze, programy opierające się na komentarzach
markcrilley- też rysownik,
Na Gałęzi- film, kiedyś był w tvgry,
Paint- wokalista,
Peter Draws- artystyczne klimaty,
Piotr Horzela- gada o lesie,
SciFun- wiadomo,
Shawn Halpin- świetny komik ale już nie za bardzo wrzuca,
theodd1sout comic- komiksy,
ThreadBanger- fajne show,
Tube Raiders- urban exploration, też coś