Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój poradnik budowlany? Jak wszystko dobrze pójdzie to jego nowa, rozszerzona wersja będzie wydrukowana i możliwa do kupienia :) Cieszę się jak dziecko, ale potrzebuję jeszcze waszej pomocy. Potrzebuję do poradnika więcej anegdot lub przykładów opisujących nieudane współprace z wykonawcami. Coś z życia. Jeżeli budowałeś dom albo remontowałeś mieszkanie i prawie osiwiałeś - napisz o tym. Wyładuj się w komentarzu ;) A może masz jakieś przemyślenia lub dobre rady dla innych budujących?

Dla przypomnienia - poprzednia wersja poradnika jest cały czas dostępna pod tym linkiem: http://www.wykop.pl/link/2182220/megaporadnik-dla-osob-budujacych-i-remontujacych/

#budujzwykopem #budujzchaferem #budownictwo #dom #remontujzwykopem #remont
  • 13
@chafer: póki co to siwiejemy z powodu dojazdu do działki, opieszałości urzędu w wydzielaniu działek pod naszą drogę dojazdową i takie tam ;]
@chafer: a jak kupiłem dom 23 grudnia, 10 stycznia zacząłem generalny remont, 2 łazienki, kuchnia, 4 pokoje sala kinowa i garaż i wczoraj się wprowadziłem, wszystko w czasie i zgodnie z przewidywaniami, awarie tylko drobne. To też mogę się wypowiedzieć ? Nie miałem ekipy. Dałem ogłoszenie na olx, że zatrudnię fachowców do remontu i dobrze zapłacę. Ofert przyszło tyle, że mogłem wybrać ludzi z doświadczeniem. Oczywiście mogło się okazać, że źle
@tomd5: Super. Napisz coś więcej! Jestem bardzo ciekawy. A mógłbyś podesłać wzory pism? Podejrzewam, że trochę ich było - wezwania i inne takie :)
@PAXE: Szczere gratulacje. Tak też można zrobić. :) A podpisałeś umowę z kimś czy nie?
@l3chu: Wiem też że tak długo ich męczymy że już wydzielają działki pod drogę. Bo w zasadzie to oni chcą nam pomóc tylko w kółko coś im nie wychodzi...