Wpis z mikrobloga

@Vedar ale w tym nie ma nic dziwnego. Żadna kobieta nie chce prawiczka, im mężczyzna ma większy body count tym jest bardziej pożądany przez kobiety, mężczyzna z czystą kartą to znak dla kobiety że jest z nim coś nie tak
  • Odpowiedz
@Vedar: czysta karta tzn get out of jail free z monopoly?
podobno celem zycia nie jest przezycia, ale jak czytam to widze ze celem zycia jest ruchanie
  • Odpowiedz
@Vedar: Co to jest odklejone? Zaznacz czerwonym kółkiem, bo nie widzę.
Są odklejone, bo nie widzą "wartości" w czarodziejach, którzy mogli pójść do pani #!$%@? za sto złotych?
  • Odpowiedz
@Vedar: dla większości kobiet jedyną wartością w życiu jest ich cipsko i ruchańsko, więc to tak jakby fanatyk samochodów dziwił się, że ktoś w wieku 30 lat nie ma prawa jazdy
  • Odpowiedz
@Vedar: Wchodzimy w czasy gdy mężczyźni niepożądani przez kobiety coraz częściej stanowią grupę 30+. Problem ten będzie narastał i się uwypuklał z każdym kolejnym rocznikiem. A u zoomerów stopień incelizacji będzie jeszcze wyższy niż u milenialsów.
  • Odpowiedz
@Vedar: ale pytanie co to jest "czysta karta" w ich rozumieniu - bo ja mam wrażenie że jest różnica między nieposiadaniem nigdy relacji żadnej a np. brakiem małżeństwa / dziecka gdzie o takiej kobiecie też można powiedzieć "czysta karta" co nie oznacza że przez 10 lat dorosłości ona pod kamieniem spała ^^
  • Odpowiedz
@Alucard454: Z tego obrazka nie wynika, że "im mężczyzna ma większy body count, tym jest bardziej pożądany przez kobiety" - pomiędzy skrajnościami istnieje też wiele innych opcji. A nawet jeśli to miałyby na myśli, to są to tylko dwie kobiety. Gość napisał też, że "żadna kobieta nie chce prawiczka", a ja np. byłam z prawiczkami i nie miało to dla mnie znaczenia - czy to oznacza, że nie istnieję? xD
  • Odpowiedz
@Jurga09: Ja też pierwsze co pomyślałem to to, że nie ma żadnego bagażu w postaci dziecka, alimentów a często gęsto także nieunormowanych kwestii z byłą żoną. Wątpię że faceci chwalili by się prawictwem. Doskonale zdajemy sobie sprawę że wręcz to wada u mężczyzny ale to już nasze witaminki wiedzą najlepiej o co chodziło mówiąc o czystej karcie.
  • Odpowiedz