Wpis z mikrobloga

@lentilek: Nie mam takiego fetyszu, bo leciałam też na facetów, o których wiedziałam, że już kogoś kiedyś mieli, i nie "brałam", tylko sami się trafili dwa razy. Na samym początku o tym nie wiedziałam, normalnie się z nimi spotykałam, potem to wyszło (obaj sami powiedzieli, nie pytałam) i nie miało to wpływu na mój stosunek do nich.
  • Odpowiedz
ale w tym nie ma nic dziwnego. Żadna kobieta nie chce prawiczka, im mężczyzna ma większy body count tym jest bardziej pożądany przez kobiety, mężczyzna z czystą kartą to znak dla kobiety że jest z nim coś nie tak


@S-A-N-D-R-O: i tak się zamyka błędne koło incelstwa, z którego nie widać żadnego wyjścia oprócz...nie będę nawet pisał jakiego bo dostanę bana. Współczuję tym wszystkich chłopakom, nikt nie ma dla nich recepty
  • Odpowiedz
Moim zdaniem, w tym wpisie, czystą kartą jest sytuacja, kiedy chłop nigdy nie miał baby, i wcale nie chodzi o ex, żony, dzieci. Jestem w stanie zrozumieć ten tok rozumowania, ponieważ domyślam się, że wchodzenie w relacje z 30 letnim prawiczkiem jest dość ryzykowne. Ale każdy przypadek jest inny.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW faceci średnio +30 są o wiele atrakcyjniejsi niż średnia +20. Już mają jakąś stabilizację zawodową, gdzie mieszkać itp itd
Dodajmy czystą kartę (brak dzieci i jakiś alimentów) to przecież to jest super opcja dla jakiejś 30stki z „zapisana” karta….

Wiadomo zostają geny chad 20-30-40-50 będzie młócił ile wlezie ale zadbany facet to do 50-60 będzie atrakcyjny tak czy inaczej. Przez zadbanie u faceta mówię o fryzjerze, ogolonym/czy tam broda u barbera.
  • Odpowiedz
@krzysio2138 Dosłownie 5 minut temu widziałem ten wpis i jej właśnie chodziło o brak dzieci czy alimentów. Nawet w komentarzach jej o tym pisali, że chodzi o to w tym zadaniu, a nie o bycie prawiczkiem, gdzie ona w zaparte szła, że przecież o to jej chodziło. Zresztą, w komentarzach ludzie ją wyjaśnili. XD
  • Odpowiedz
ale w tym nie ma nic dziwnego. Żadna kobieta nie chce prawiczka, im mężczyzna ma większy body count tym jest bardziej pożądany przez kobiety, mężczyzna z czystą kartą to znak dla kobiety że jest z nim coś nie tak


@S-A-N-D-R-O: No niestety, ale nie. Generalnie sprawa wygląda tak, że bardzo dużo kobiet wręcz cieszy się kiedy dorwie jakiegoś typa co mało ciupał bo uwaga one mogą go dostosować pod siebie +
  • Odpowiedz
@JustTheDude: Oczywiście, że się da. Ale prawda jest taka, że te łatwe laski niezależnie od tego czy są pięknymi julkami studentkami czy szlaufami za 4pak harnasia są po prostu takie męczące na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
a ja np. byłam z prawiczkami i nie miało to dla mnie znaczenia - czy to oznacza, że nie istnieję? xD


@choochoomotherfucker: Nie wręcz przeciwnie, po prostu wykopki #przegryw nie czają, że to co czują kobiety, jakie są i tak dalej ma się daleko od ich wyobrażeń tworzonych przez jednych facetów dla drugich.
  • Odpowiedz
@Vedar: baby mają taki mechanizm w głowie. To sie nazywa hive mind. W tym przypadku: jak jakaś grupa kobiet porząda faceta, to znaczy że musi on być dobry i one też go chcą. Analogicznie - samotny facet jest mniej atrakcyjny niż z kobietą.
To samo tyczy się przedmiotów - jedna kobieta ma dany przedmiot, to chcą je inne i tak to się kręci. Na tym korzystają reklamodawcy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Dokładnie. Kilku wykopków ironizowało kiedyś, że jestem "inna niż wszystkie", no ale nie, wiem, że nie jestem i pisałam już nie raz, że takich kobiet jest wiele - to po prostu niektóre wykopki mają spaczone poglądy i nie wiedzą, jak zareagować, kiedy okazuje się, że się mylą.
  • Odpowiedz
@Tomaszx1994 Co do tego stwierdzenia o ch i śmietniku to zauważyłem pewną analogię - zawsze gdy go słyszę, to osoba która to mówi jest niezbyt atrakcyjnym prawiczkiem. Może przypadek, tak tylko mówię ;)
  • Odpowiedz
@S-A-N-D-R-O: Ale tu nie chodzi o sam body count per se, tylko o związkowy exp. Singielka dochodząca do trzydziestki to już ma praktycznie ostatni dzwonek, aby zakładać rodzinę jeśli chce. Facet, który nigdy nie był w związku, ma minimalne szanse na znalezienie kogoś w tym wieku, bo kobiety potrzebują kogoś, kto w perspektywie raczej krótszej niż dalszej będzie mógł się ustatkować. Prawik 30 lat, nawet dojrzały emocjonalnie nadal nie ma doświadczenia
  • Odpowiedz