Wpis z mikrobloga

David Haye 28(26) - 0 – 2(1) – Tony Bellew 28(18) - 1 - 2(1) D.H. KO,TKO, DQ 1.28(bet365)

David Haye
Wiek: 36 lat
Wzrost: 191 cm
Zasięg: 198 cm
Waga: ~100 kg
Najlepsi na rozkładzie: Chisora, Kliczko (przegrana na pkt), John Ruiz, Nikołaj Wałujew, Enzo Maccarinelli, Jean Marc Mormeck, Giacobbe Fragomeni,

Tony Bellew
Wiek: 34 lata
Wzrost: 191 cm
Zasięg: 188cm
Waga: ~90 kg
Najlepsi na rozkładzie: BJ Flores, Ilunga Makabu, Mateusz Masternak, Nathan Cleverly, Adonis Stevenson (porażka KO),

Haye jest za szybki i za silny dla przechodzącego z crusier zawodnika, który bił się przecież i w półciężkiej kilak lat temu. Tony ma charakter zawadiaki ale nic to nie zmieni na ringu. Pewne zwycięstwo Hayemakera.

Danny Garcia 33(19) - 0 – 0 – Keith Thurman 27(22) - 0 – 0 D.G. wygra @2.75 (bet365)

Danny Garcia
Wiek: 28 lat
Wzrost: 174 cm
Zasięg: 174 cm
Waga: ~66 kg
Najlepsi na rozkładzie: Erik Morales, Amir Khan, Zab Judah, Lucas Matthysse, Lamont Peterson, Paul Malignaggi, Robert Guerrero.

Keith Thurman
Wiek: 28 lat
Wzrost: 171 cm
Zasięg: 174cm
Waga: ~66 kg
Najlepsi na rozkładzie: Shawn Porter, Robert Guerrero, Luis Collazo, Leonard Bundu, Jesus Soto Karass, Jan Zaveck

To jest trudna walka dwóch świetnych bokserów. Dlaczego stawiam na tego, który dysponuje słabszym ciosem? Bo walki Keitha, który nokautował swoich rywali na początku kariery pokazały, że gdy stanął naprzeciw rywali klasowych to okazało się, że choć obijał ich mocno to nie był w stanie pokonać przed czasem. Zawodnicy na pewnym poziomie przestają padać po kilku mocnych ciosach albo podnoszą się i walczą dalej. W skutek czego Thurman ostatnie walki nie wygrywał przez KO a na punkty. Danny Garcia to zawodnik w którego talent wątpiłem długi czas ale swoimi zwycięstwami nad takimi zawodnikami jak Khan czy Matthysse przekonał mnie, że jest materiałem mistrzowskim. Dlatego doświadczenie i talent przemawiają za mistrzem.


#bokstyper #boks #bukmacherka
Pobierz szymi9191 - David Haye 28(26) - 0 – 2(1) – Tony Bellew 28(18) - 1 - 2(1) D.H. KO,TKO,...
źródło: comment_n4TXKsVJLp4T0pe3wPu6Dt3xCc0tuERt.jpg
  • 4
@kosteq64: Swego czasu liczyłem, że Lucas Matthysse nokautjącym ciosem rozbije Garcię - nie udało się. Potem liczyłem, że szybki jaki błyskawica Khan poskłada Garcię - nie udało się. Dzisiaj już liczę na Garcię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kosteq64: na nokaut bym specjalnie nie liczył Thurman w walkach na wyższym poziomie nie nokautuje, walczy dużo bardziej zachowawczo, a Garcia potrafi przyjąć (vide walka z Matthysse, do dzisiaj mam w pamięci ujęcie jak Argentyńczyk "wypluł mu" ochraniacz na zęby :D).

Ja bym stawiał jednak na Thurmana na punkty, bo jest naturalnie nieco bardziej półśrednim niż Danny, ale to taka walka gdzie nie zaszkodziłoby symbolicznie na remisik obstawić ;)

EDIT w
@szymi9191: Ta walka z Matthysse to dziwny występ. Gdyby nie problem z okiem, to Lucas powinien wygrać, nie raz pięściarze takie ciosy otrzymują i nic się nie dzieje, a jemu od razu pół ryja zapuchło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Matyson: Grunt, żeby Garcia nie wygrał, ciężki nokaut na nim to takie małe marzenie po prostu