Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube to rak. Wchodzę na "recenzję" filmu "Milczenie" oglądam i coś mi tu nie gra...gość opowiada że w filmie świetnie zagrał Toshiro Mifune (czyli aktor który nie żyje od 20 lat) oraz że on w sumie nie wie czemu poniewieranie symbolów chrześcijańskich dla chrześcijan jest ważne a film mu tego nie tłumaczy (??) Albo dlaczego wyrzeczenie się wiary to big deal dla księdza...Przeglądam komentarze - pan youtuber przypiął swoj komentarz na górze mówiący że inni maja ból dupy i powinni wyluzować bo to tylko film i tylko jego opinia. Pod spodem kilka celnych ripost na temat logiki takiego postępowania-pan youtuber ocenia jakieś dzieło, ale nie podoba mu się jak ludzie oceniają jego wlasne dzieło. Komentarze w ciągu kilku sekund znikają. Hipokryzja level 9999. No i oczywiście później ból dupska i żebranie na patronite bo jakimś cudem ludzie nie subują..eeeech
#rakcontent #rakinstant #polskiyoutube #filmy #patronite #patologia
k.....3 - #polskiyoutube to rak. Wchodzę na "recenzję" filmu "Milczenie" oglądam i co...

źródło: comment_UzDsgJrQaLtdDjWLMtpzfXzIR0ejNXGy.jpg

Pobierz
  • 11
@kamien23: Kiedyś go oglądałem, ale potem się ogarnąłem że to jednak zjeb. Każdy film marvela to arcydzieło kinematografii, przy każdym mówił jakby orgazmu dostawał, a każdy film dc? No gówno niesamowite, on już przed premierą wie że film dc będzie #!$%@?. Wiadomo, te filmy nie są jakieś wybitne, ale on przy tych recenzjach się krzywi, jakby jadł psie gówno przyprawione zjełczałym serem wiadomo skąd i popijać to tyskim. Ot taki typowy
@jakos_fajnie: kiedyś oglądałem typa-miał fajne informatywne filmy np. o Timie Burtonie czy serii piatek 13. Zastanawiałem się wtedy czemu mało osób go ogląda. Później sprawdziłem komentarze i większość wyglądała tak:
Komentarz: nie zgadzam sie z tobą myślę że xxx jest lepszy od yyy, ponieważ(...)
IHBD: nie widzę sensu żadnej dyskusji z tobą, twoja wypowiedź jest poniżej pewnego poziomu do którego przywykłem
Chyba ta arogancja zabija mi kanał
Z nieśmiesznymi żartami na
@kamien23: DC akurat cannot into dobre filmy bo albo zmienia reżyserów albo za bardzo się wpierniczają w te filmy i wychodzą niespójne zlepki (ale to już inna kwestia). Bardzo lubię DC ale te nowe filmy to lekka #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Lubię go mimo że wkurza mnie jego czepialstwo ale przecież to żaden znawca i to jego subiektywne opinie xD Jego materiały są pod względem realizacji
@Madzialena: ja nie uważam że każda opinia inna od mojej to rak. Ale jak ktoś coś robi niekompetenie to jest lekki rak, a jak przy tym jest arogancki to już spory. Ihbd ma zajebistą wiedzę o horrorach i takich nieciekawych filmach typu "Birdemic", "The room" itp. To mnie zachęciło do oglądanie jego kanału. Realizacja też jest dobra. Kiedy jednak zaczął recenzować wszystko mainstreamowe jak leci, a do każdego tytułu pochodzi z