Wpis z mikrobloga

  • 285
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Jakóbiak chwali się co chwila swoim "sukcesem" żeby zrobić sobie fote z Lady Gagą? Pomijam tutaj fakt jak można coś takiego określić sukcesem XD. (Pewnie miła rzecz, ale żeby odrazu jakieś osiągnięcie xD)

Więc:
Poszedł na koncert nr 1 z transparentem - zlała go
Poleciał na koncert do stanów XD.
Transparent nr 1 - zlanie
Prezent na scene - zlanie
Wyświetlacz - zlanie.

Po koncercie skończył jak setki fanek czekajacych po koncertach pod halą. Zatrzymała się aby zrobić sobie fotke pewnie nie tylko z nim ale z kilkunastoma osobami (jak to zazwyczaj bywa).

Gdzie jest sukces ja sie pytam? XD To już większy sukces osiagneła Marta Linkiewicz (a nawet potrafiła to powtórzyć)

#polskiyoutube #coaching
  • 11
@Crux: Ile znasz ludzi z polski którzy to zrobili? Mają z nią zdjęcie? Poza tym akurat wtedy zrobiła sobie zdjęcie tylko z nim i ze sceny mówiła o nim więc tak nie do końca to zlała. Poza tym wasz ból dupy o coś czego nigdy nie osiągniecie jest zacny a jemu fejm i wyświetlenia lecą.
@MamaIKillTheMan sukces to jest jak inni robią z tobą zdjecia. Z nim pewnie robią bo znany przecież jest. Nie rozumiem czemu on jara sie zrobieniem zdjecia z piosenkarką, opowiadajac przy tym historie o tym jak sie o to starał ale te starania niczego nie zmienily.
@Crux: sukces to to, że zdąrzył wpleść w te swoje głupoty, gadke z półki "polityczna poprawność i postęp" czyli CHCIAŁEM POGADAĆ O PRAWACH CZŁOWIEKA. Teraz ma mokre sny jak go jakaś TV zaprasza i spyta "czego chciałeś rozmawiać o prawach człowieka" - bo to takie ważne!!!!!! SUKCES i KARIERA....
ŁUKARZ JAKUPIAK ARE AWEZOME!!!!