Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie
Siema mam pytanie do Was, większość z was jest już po etapach w życiu, macie większe doświadczenie. A mianowicie uzbierane mam ok. 5k jakieś propozycje w co zainwestować? (wiem że to nie wiele ale już w robocie nie wytrzymuje bo nie ma sensu i nic z niej nie wynoszę pożytecznego)

-posiadam prawko kat B,
- na kurs angielskiego raczej nie widze sensu skoro w necie wszystko dostępne(chyba że macie coś naprawdę godnego do polecenia)
-Ucze się programowania (front end jest bliżej mojego serduszka) ale czy sens jest inwestowania w kursy? troche drogo i musiałbym uzbierać więcej
-grafika 2d i 3d w toku choć 3d trochę trudniej idzie(chyba dlatego że nie starczy mi życia na nauke wszystkich programów

-myślałem nad wyprowadzką i szukaniu pracy w tym czym mnie interesuje ale chyba za mało uzbierane aby wynająć jakąś kawalerke czy pokój
-wykupić karnet i chodzić na siłke przez rok, a reszte hajsu przepić i na rok wyczilować? trochę szkoda ale młodość szybko mija

Mam 20 lat, w wieku 17 miałem obraną drogę w pójście koncept art i robić dla największych firm na świecie ale trochę boje się że stawianie na jedną kartę może się źle skończyć, dlatego ucze się programowania i grafiki 3d(choć tą i tak pewnie bym szedł)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 3