Wpis z mikrobloga

@wysuszony: Czy tylko ja jestem na tyle zboczony, że wolę stylusy od miziania palcem po ekranie? :D Brakuje mi miejsca na stylus we współczesnych telefonach, bo mam zero precyzji w palcach i jak mam napisać jakiś tekst na klawiaturze ekranowej to kończy się na "e, zadzwonię".
@majsterV2: ja patrzę na to jak smartfon działa natywnie, a nie na to że można wrzucić na niego milion niefunkcjonalnych i niedokończonych buildów innych OS. Nokia N900 też taki szał że było można wrzucać co się zechce, a tak naprawdę jedynym sensownym systemem było stockowe Maemo które i tak dupy nie urywało. Jedyny wyjątek gdzie jako tako działał inny OS to był HTC HD2, no ale od WM wszystko lepiej działało.
@majsterV2: Miałem HTC Universala. Co to była za cegła xD. Uwielbiałem ten telefon, mimo że miał mało pamięci RAM ( ͡° ʖ̯ ͡°), to i tak żaden telefon nie podskoczy do klawiatury tego sprzętu. Granie w gry z PSX było niczym jak granie na padzie, tak szło zbindować przyciski :)

A jakie zainteresowanie wśród ludzi wzbudzał xD, ilu ludziom musiałem tłumaczyć co to jest PDA xD.
źródło: comment_GVd48tpCshFuFIWyzQ02InLAGcTtK5yU.jpg
Oto baaaaardzo energooszczędny 7" netbook, który ma takie same podzespoły jak PDA (nawet słabszy niż przeciętne PDA), patrzcie co można robić z tych urządzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majsterV2: Mam dwa takie z rodziny dell Axim, świetna sprawa, na powiększonej baterii prawie 9 godzin filmów, działało gg, internet, gry, duży ekran, bluetooth, wifi, a to wszystko w czasach gdy o iPhonie nie było nawet plotek. Nawet doom i wolfensztein 3d na tym śmigał. Chyba nawet Call of Duty dało się odpalić.
@majsterV2: Chyba ten co na foto, axim x50, ja mam wersję z prockiem 500 coś Mhz i rozdzielczością 320x240 ale jest też lepszy z ekranem vga. Oba można zmodować i wgrać windows mobile 5 lub 6, już nie pamiętam. Dodatkowo po wgraniu nowszego systemu pamięć się nie traci gdy rozładuje się backupowa bateria. Ten model nie ma gps, ja używałem odbiornika na bluetooth.