Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, Przypominam o rozdajo gdzie do wygrania cenne nagrody
Dziś chce wam zaprezentować dobrą kamerę sportową, ThiEYE T5e 4K Test dowodzi że kamera rejestruje dobrej jakości obraz 4K 30fps, a nagrania w rozdzielczości HD mogą posiadać 240 klatek na sekundę. Co jeszcze potrafi kamerka, jakie ma wady i zalety sprawdźcie sami w recenzji.
Szczegółowa recenzja http://gadzet.telchina.pl/thieye-t5e-test-recenzja-sportowej-kamery-4k-wi-fi/

Kamerkę można kupić w sklepie #gearbest za jedyne 111.99$ z kuponem thieyet5e (bez Refa)

Można dodatkowo odzyskać kilka procent płatności w GA: http://aliexpress.telchina.pl/6-zwrot-za-zakupy-na-aliexpress-w-giving-assistant/

Aby nie przegapić recenzji sprzętów z Chin, kuponów, okazji i konkursów, to obserwuj tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też :
grupa FB o zakupach w Chinach
Sposoby płatności, zwroty części płatności i kupony zniżkowe
Kanał telchina.pl
Testy, recenzje i nowości z Chin
fanpage telchina

Wszystkich lubiących zakupy z Chin, zapraszam do odwiedzin działu gdzie chińskie sklepy publikują kupony zniżkowe i promocje:

#aliexpress #chinskiecuda #itemyzchin #banggood #kupony #promocje
telchina - Cześć Mirki, Przypominam o rozdajo gdzie do wygrania cenne nagrody 
 Dziś...

źródło: comment_oB9hb8u6zbopYY1NqSkHJ7npcsruZOGW.jpg

Pobierz
  • 6
@telchina: Ta kamera jak i wiele wiele innych określona jest (sam pogrubiłeś) mianem "kamery sportowej". Rzadko który test pokazuje jak będzie sprawować się np. podczas jazdy w lesie na rowerze albo dajmy na to lotu dronem czyli podczas "uprawiania sportu" :) Chodzi mi o dynamicznie zmieniające się otoczenie (ruch obiektów / skoki jasności i czas ewentualnej adaptacji). Wydaje mi się że gdybyś włączył do testu chociaż jeden taki element to test
@telchina: Widziałem, własnie konkretnie mi chodzi o to że kamera może statycznie nagrywać bardzo ładny obraz (ostry z przyzwoitymi kolorami) ale podczas ruchu tak jakby "prędkość rejestracji klatki" jest zbyt długa i obraz jest rozmazany/zdeformowany. Jazda samochodem tego nie odda bo wszystko dzieje się ze stałą prędkością a kamera jest statycznie umiejscowiona. Tak właśnie w przypadku SJ4000 było, mój przykład w linku. Wydaje mi się że skoro kamera ma rozdzielczość która
lSandwichl - @telchina: Widziałem, własnie konkretnie mi chodzi o to że kamera może s...