Wpis z mikrobloga

@Traviu: jak chcesz przejechać spokojnie i tanio to DK94 do Wrocławia i z Wrocka na Poznań wedle znaków, za Dabrową na DK94 praktycznie do samego Wrocka ruch lokalny bo wszystko wali na A4 i się bardzo przyjemnie jedzie jak chcesz #!$%@?ć to A4 do Wrocka i dalej tak samo cen ci nie podam bo nie jeżdżę autostradami bo mi się to nie opłaca .
@Traviu: Jak kolega @vikers: pisał, przy czym ja polecam jednak autostradą, bo to mimo wszystko większy komfort. Autostrada to: 16,20zł za odcinek GDKiA z Wrocławia do Gliwic, 10zł w Mysłowicach i 10zł w Balicach za Stalexport.
@raFFcio: i dla mnie to więcej niż koszta przejechania tego na LPG wiec płacąc z własnej kieszenie szkoda przepłacać jak sobie mogę za darmoszke komfortowo przy prawie zerowym ruch DK94 przejechać do Wrocka a za kasę na "autostrady" zjeść dobry obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Traviu: czas + - taki jak google pokazuje jadać zgodnie z przepisami .
@Traviu: Dobrze pisze @vikers, autostrada z kato do wro jest w dobrej cenie 14zł jak pamiętam, bardziej opłacalna i przyjemniejsza niż z kato do krk. DK94 dobrze się jedzie, polecam ale wiadomo dłużej. Ja kiedyś do Poznania zajechałem w 4h z Katowic (autostradą do Wrocławia, potem AOW i na Poznań) więc 6-7h realnie z DK94.
@vikers: Nie wierz we wszystko co widzisz w internecie. Zwłaszcza jak chodzi o czas dojazdu na mapach google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sama trasa do Dąbrowy Górniczej DK94 trwa ponad godzinę, a to dopiero początek trasy. Nie wspominam nawet o jeździe po Krakowie, gdziekolwiek właściwie się musisz dostać. Ale co kto woli. Jak godzina Twojego czasu jest warta niewiele to i w drodze możesz tracić czas.
@raFFcio: patrz w jakie dni on jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zapewniam Cię ze jeżdżąc w sobotę do Wrocka spokojnie + - czas czystej jazdy google podaje prawidłowy ( nie liczę postoju na siku/jedzenie/tankowanie )
@raFFcio: pomijając ten fakt ze praktycznie zawsze muszę być w miejscu docelowym ~7 - 8 rano wiec jeżdżę w godzinach gdzie ruch jest praktyczne najmniejszy z możliwych po za tym uwielbiam jeździć nocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vikers
@raFFcio
@nikkor

Chyba najlepiej będzie jechać przez Wrocław. Z początku jechać po A4. Według moich obliczeń wychodzi mi taniej i 30 minut dłużej jadąc przepisowo, ale to się nadrobi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli jeśli dobrze liczę, to A4 to jest 10 + 10 + 30 zł, potem już zero opłat?