Wpis z mikrobloga

@Kejran:
sprawa do rozwiązania, kwestia zaangażowania trochę czasu, a tu chciałem go zaoszczędzić przez pomoc, ale zbyt osobisty wpis, spowodował nawał podpowiadaczy "nie wiem, ale się wypowiem"
@tsset: Jeśli bym się w cokolwiek takiego bawił to bez komputera bym nie podchodził, aczkolwiek szukałbym najpierw winowajcy w "czymś" co jest źródłem obrotów dla licznika, bo w awarie licznika to ja nie wierze.
@Kejran: wiara nie ma tu rzeczy, tylko dzisiaj rano zadziałało i przejechał 100km i później znowu zapala i działa.

Tak na zimnym zaskakuje, a na rozgrzanym już nie
@tsset ale jakiej ty pomocy oczekujesz? mamy ci napisac od a do z co masz zrobic nie majac auta przed soba? zgaduje ze nie masz nawet chinskiego opcoma zeby podejrzec jakiekolwiek bledy nie mowiac juz o schematach elektryki w aucie etc.

najprostszy protip ale nie pamietam czy w corsie bedzie ta funkcja. ogarnij komputer, wchodzisz w zegary i test elementow wykonawczych czy jak zwal, jezeli usterka w tej chwili nie wystapuje to
@mickovsky:
dzięki za parę zdań, ale ja tu nie oczekuję rozwiązania, naprawy zdalnej, czy diagnostyki z fusów kawy.

Celem jest rozmowa o doświadczeniach podobnych, wrzucenie pomysłu, czy też dyskusja, po to piszę tutaj.
Nie chodzi czy mam komputer, wiedzę itp. Gdyby miał profesjonalny warsztat, to bym nie pytał, tylko diagnozował.
Ale się tym zajmuję hobbystycznie i wiele razy udało się rozwiązać problem.

Spokojnego dnia