Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: "Carroll Holmes Pratt (April 19, 1921 – November 11, 2010) was an American sound engineer who, along with laugh track inventor Charley Douglass, pioneered the use of prerecorded laughter" filmografia - "Friends (NBC, 1994-2004)"
@Gollumus_Maximmus myślę, że nie można. z żadnym chyba serialem nie jest tak, że możesz włączyć losowy odcinek, obejrzeć go kilkanaście razy, a dalej bawi tak samo :) popieram całkowicie @Klepajro, to jest chyba jedny powód, dla którego można friends nie lubić, ewentualnie czynnikiem decydującym może być kompletny brak poczucia humoru. najbardziej mnie pokonuje w ogóle jak ktoś mówi o słabym humorze, a potem heheszkuje przy himym, hehe wait for it heueue,
@Gollumus_Maximmus:

Z takich serialowych fenomenów,to tak z 6-7 lat temu dużą popularność osiągnęły GOT i BB.W sumie obydwa już chyba przeszły do historii telewizji.Jednak z seriali komediowych,ciężko mi znaleźć podobny fenomen.

Myślę że powodów jest kilka - po pierwsze,większość scenek i dialogów (które miały być zabawne), faktycznie bawiły.Do dziś ,tak jak pisze @kjeller można obejrzeć sobie losowy odcinek i się pośmiać.Po drugie - mimo wszystko, w serialu nie brakowało wątków smutnych,przy