Wpis z mikrobloga

Chyba muszę zacząć być tym "#!$%@?" i zacząć #!$%@?ć meneli z autobusu. Oni i tak mają niskie poczucie własne wartości więc się nie postawi. Albo kazać kierowcy go #!$%@?ć. Wracając z pracy wsiadam na przystanku który jest następnym po Dworzec Główny. I na #!$%@? 5 dni pracy minimum 3 siedzi jakiś obsikany menel.

Ludzie oczywiście omijają z daleka(w tym ja), dziś nawet słyszałem tekst "chodź tam na przód bo tu śmierdzi" I siedzi tak menel #!$%@? w 3 dupy cel "melina" obsikany i obsrany wysiada na przystanku X a ty później kilka przystanków dalej jak smród już wywietrzał siadasz na to samo miejsce.

Nikt nic nie powie bo każdy się spieszy do domu/pracy i nie ma ochoty na postój. Ale #!$%@? go mać zacznijmy się szanować i piętnować takie osoby. One doskonale wiedzą że są ośrodki które notabene za hajs z podatków cię jako tako ogarną do życia. Ale jeżeli wolisz chlać to nie licz, że będziesz miał ulgowo.

Narzekaj sobie na znieczulicę społeczną, ale mnie to #!$%@? tak jak #!$%@? ty


P.S nie mam nic do puszkarzy czy innych biednych osób które nie są ani obszczane cz obsrane 24/7

#zditm #szczecin #menel #alkoholizm
CreativePL - Chyba muszę zacząć być tym "#!$%@?" i zacząć #!$%@?ć meneli z autobusu. ...

źródło: comment_HVYlAQHOvLh3UXxjrrKGuhmn9DxlTWjm.jpg

Pobierz
  • 32
@ejnonieteraz:

zawsze, gdy takiego widzę, mam ochotę go wyrzucić za drzwi. Ale się brzydzę. On ma na sobie pancerz lvl99 i moja furia lvl80 niewiele tutaj pomoże :(


Za fraki to bym go nigdy nie złapał. Raczej na zasadzie "to twój przystanek czas wysiąść" a jak nie pomoże namawianie łaskawego pana żeby wysiadł do idę do kierowcy z tym. Muszę ogarnać sobie jak to u nas w szczecinie to funkcjonuje, czy
@CreativePL: ale chyba nie tylko w naszym mieście tak się dzieje. Jakiś czas temu widziałem na mirko jak ktoś wrzuca skrina ze spotteda, z innym wpisem z gorących. Dotyczący innego miasta.
Ktoś sobie lajeczki produkuje czyimś kosztem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szrlh: Dobra jednak "soszal media" to nie dla mnie. Foto z tym "renderowaniem" i symulator gminy 2017 to w ogóle nie ze szczecina był a z jakiegoś innego krańca polski.

Utwierdziłem się w przekonaniu, że wykop to taki fejs dla ludzi bez znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tutaj jest masa RIGCZU. Tutaj nikt by by się odważył napisać "trafne ale te dwa akapity to za dużo