Wpis z mikrobloga

@meshack: chociaz silver jakis albo bronze 1-2, generalnie jakas range z ktorej da sie wyjsc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z 7 wygranymi dostalem 1 range wyzej od osoby ktora przegrala 10 meczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kuhwa: Skoro nie grałeś żadnych meczy rankingowych, to znaczy, że jesteś na samym dole rankingu, czyli B5. Żeby wyjść z B5 zakładając, że dostawałbyś po 20lp, potrzebowałbyś dokładnie 7 wygranych z rzędu, więc nie wiem skąd zaskoczenie.
@meshack: wiec po co w ogole sa te placementy skoro nawet wygrywajac 70% meczy i tak trafiam na samo dno? xD Z tego wychodzi ze lepiej by bylo zebym zaczal odrazu w bronze 5 xd
@kuhwa: Ale co ty nie rozumiesz? Jak ty chciałeś zacząć z w silverze nigdy nie grając wcześniej rankedów? Jeśli nie grałeś to zaczynasz jako B5, wygrałeś 7 gier, więc masz MMR na poziomie B4 i taką dywizję dostałeś.Jakbyś grał rankedy we wcześniejszych sezonach i miałbyś wyższy MMR niż B5 to dostałbyś wyższą dywizje.
@kuhwa: @meshack: no to nie do konca tak dziala, ja na swoim pierwszym koncie po placementach bylem S4, na innych kontach ktore zakladalem perwsze placementy tez silver. Wydaje mi sie, ze przy pierwszych placementach w jakis sposob uwzgledniane jest MMR z normali. Anyway, jesli wyszedlbys z bronze 1-2, to z bronze 4 tym bardziej Ci sie to uda :>
@nivixi
@kuhwa
@meshack Dupa tam, ja na świeżym koncie na 10-0 dostałem gold 1 czyli najwyższą dywizje jaka można dostać po świeżych placementach. Streamerzy robiący challenge to samo. Każdy zaczyna z 1200 elo czyli mmr silver 3 albo 5, nawet nie pamiętam a jak rito liczy mmr po grach to zostaje tylko u nich. Wiem tylko że dywizja po 10 grach jest niższa niż mmr.
@Schnappi: #!$%@?, już Ci kiedyś pisałem że typ na 3 lata niegranym koncie wykręcił 10/0 i wylądował w brązie 5. Wyszedł szybko do golda 2 przegrywając raptem parę gier i ani razu nie skoczył o dwie dywizje.
@rucin Ale jak ktoś nie gra 3 lata na koncie to mmr rośnie do diamondu czy jak? W ogóle o co Ci chodzi dementujesz stanowisko riot odnośnie najwyższej dywizji po świeżych placementach i coś co było na wizji? Przypomnij sobie jak over lub nervarien robili ten swój challenge.
@Schnappi: Nie chodzi o to że rośnie mmr, tylko że zaczynał z takim mmr jak świeże konto (unranked z poprzedniego sezonu). Wiem że najwyższa możliwa dywizja to G1 i nic nie dementuje. Ty miałeś 10/0 i mój koleżka też 10/0, powinniście niby zaczynać z takim samym mmr, Ty gold 1, on brąz 5. Dlaczego? xd
@Schnappi: Dobra, liczyłem na jakąś rzeczową dyskusję bo myślałem że masz pojęcie o temacie ale się przeliczyłem. Póki co odniosłeś się tylko do tego że napisałem "#!$%@?" kompletnie nie odnosząc się do reszty mojej wypowiedzi, ale dupa tam, każdy zaczyna z tym samym mmr więc przy tym samym wyniku powinien lądować w tej samej dywizji. Jak widać jednak nie, i chciałem dowiedzieć się dlaczego. Teksty o czytaniu ze zrozumieniem możesz sobie