Wpis z mikrobloga

@Kiciuk: Czyli dla porządnych aplikacji, które zrobił M$.
Nowe alternatywy od Facebooka potrafią całkowicie zwiesić system.

Jestem ciekaw, czy jeśli mam wersję z "cukierkiem" to czy też przestanie działać.
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Dziekuję bardzo, mam wrażenie, że najgorszym problemem w moim przypadku będzie to, że nie mogę zrobić kopii zapasowej na onedrive od paru mięsięcy i niestety pewnie stracę sporo danych...
  • Odpowiedz
@Kiciuk: a to chyba i tak jeśli mam jakieś apki itd to będzie nowy system postawiony itd.?
Czy np da radę to ogarnąc w jeden wieczór czy lepiej żebym sobie przeznaczyła na to więcej czasu?
  • Odpowiedz
@beatha: No trochę roboty jest.
Musisz złamac bootloader i przeflashować.
Wszystko oczywiście się usunie.
http://www.windowsmania.pl/poradniki-499/odblokowanie-bootloadera-oraz-wgrywanie-custom-rom-u-27051/index7.html

http://www.windowsmania.pl/romy-230/%5Blumia-820%5D%5B7-4gb%5D%5Bcustom-rom%5D%5Bdenim%5D%5Bwindows-10%5D-windowsmania-v1-rs2-10-0-15043-1000-a-32919/
(dla modelu z 7.4GB pamięci chyba w czujniku pamięci się to sprawdza)
To chyba jest jedyny sposób te wcześniej podane już nie funkcjonują bo gałąź TH chyba jest już usunięta dla naszych Lumii x2x.
Kiciuk - @beatha: No trochę roboty jest.
Musisz złamac bootloader i przeflashować.
...
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Ok dziękuję zapoznam się i postaram ogarnąć.
Jedynie ostatnie pytanie- czy jakbym coś skopała i zepsuła i nic nie będzie w ogóle działać to czy będę w stanie np wrócić na 8.1?
  • Odpowiedz
@beatha: Jak coś mocno spierdzielisz to chyba box zostanie.
Ja się nie bawie na swojej 512MB ramu to za mało na w10.
1GB powinno ujść, tyle mają aktualne budżetówki z w10.
  • Odpowiedz
@beatha: Uruchamia się chociaż w trybie flashowania ?
Na początku powinnaś sflashować bazę z tematu na tym odblokować bootloader i wgrać custom-a
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Wczoraj miałam bluescreena ze smutną minką, zrobiłam hard reset i wgrałam Cyana z Windows Recovery Tool, dzisiaj miałam chwilę siadłam i na czystym cyanie zrobiłam bootloader i wgrałam customa i tak trochę teraz wygląda że będzie działać (pobieram jakieś dane z onedrive)^^
  • Odpowiedz