Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lvl 25 i chyba jak na obecne czasy jestem staroświecka i czeka mnie życie w samotności, dlaczego? Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...
Z jednym pisałam, wydawał się naprawdę spoko facetem, ułożonym, cholernie inteligentnym itd, nagle po zamydleniu mi oczu pięknymi poglądami itd, zaczął rzucać tekstami, że mogłabym mu chociaż wysłać zdjęcie swojego tyłka. Takie lub podobne wiadomości dostawałam praktycznie codziennie, a czemu? Bo jest trochę tych lasek, które na tych portalach mają w swoich galeriach zdjęcia, których ja w życiu bym nie wrzuciła na swój profil.
Serio wolę chyba być sama całe życie...

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 102
@AnonimoweMirkoWyznania: Zyjemy w takich czasach, że obawiam się, że ludzie którzy myślą podobnie do ciebie, to są już tylko ludzie wierzący, więc szukalbym ich na twoim miejscu we wspólnotach religijnych (oaza, odnowa w duchu świętym, katolickie stowarzyszenie młodzieży itd). Biorąc pod uwagę twój wiek, musisz poszukać gdzieś w starszych grupach (czyli oaza studencka np., jakiś chór młodzieżowy, odnowa będzie pewnie miała przekrój, często takie grupy są w większych miastach przy zakonach).
Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...


mam świadomość, że Polska jest nadal bardzo pruderyjnym krajem (ale się to zmienia) gdzie chodzenie na 3 randce do łóżka to "puszczanie się", na szczęście nie wszyscy tak myślą

szukaj na forach katolickich w zakładce "jestem dziewicą i jestem z tego dumna"

@AnonimoweMirkoWyznania:
OP: @etimeel Jestem niewierząca.
@maddict Zdjęcie twarzy i kawałka tułowia w koszuli bez dekoltu, to według Ciebie wyzywające zdjęcia ? Nie pisałabym tego postu gdybym serio miała takie zdjęcia, ale ja nawet na co dzień się tak nie ubieram bo to nie mój styl i tyle.
@nika_blue W tym problem, że poza portalami nie poznam żadnego faceta, żyje na tym świecie 25 lat i ani razu żaden do mnie nie podszedł,
@AnonimoweMirkoWyznania nastąpiło zezwierzecenie naszych czasów. Jeśli nie zamieścisz kawałka dupska to mało kto się tobą zainteresuje. Na twoje miejsce miejsc pełno innych loszek. Facet chce cie tylko przerznac proste, co ty myślisz że chce z tobą stały związek jeśli mowi o zdjęciu dupy do fapu?
Myślę, że on założył, że skoro jesteś na takim portalu, to dostosujesz się do ,,reguł''


@Sagez: a czemu miał zakładać inaczej? Przecież szukanie prawdziwie romantycznej miłości i braterstwa dusz na portalach randkowych, to jak szukanie miodu w dupie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się, masz całkiem normalne poglądy - co prawda obecnie trochę nietypowe na obecne czasy, ale nie jesteś jedyna która ma takie podejście.
Jeśli szukasz kogoś w internecie to odpuść wszelkie badoo, tindery i inne takie bo tak prędzej raka dostaniesz niż znajdziesz kogoś podobnego do siebie, lepiej zainteresuj się innymi portalami w stylu edarling czy coś takiego.
@AnonimoweMirkoWyznania z tym zdjęciem tyłka to też jest mały test. Po to sluzy profil w internecie zeby zweryfikować potencjalnego partnera maksymalnie na ile to mozliwe minimalnym nakladem zaangażowania. Niestety czesto fotki umieszczane są takie, aby ukryc wiele niedoskonałości, a facet jak wiadomo lubi "patrzeć". Jak zbierze maksimum informacji juz na wstępie to po ich werfyfikacji moze uznać czy warto angazowac sie w spotkanie, randke itp. Uważam, ze warto wpisywac maksymalnie duzo informacji
Pseudoanonim: OPko, czy możesz powiedzieć w ilu związkach byłaś,a tym samym, ilu miałaś partnerów?
Twój sposób opisywania siebie przypomina mi kogoś, kogo kiedyś spotkałem. Wprawdzie dziewczyna miała już prawie 30 lat, również czuła, że nie pasuje do tego puszczającego się świata, a do seksu potrzeba więzi ale jak się potem okazało blisko osiem razy tę 'więź' poczuła. Czy to dużo? Myślę, że jak na dzisiejsze czasy niekoniecznie ale jak na kogoś
OP: Temat uważam za zamknięty, nie mam zamiaru czytać dalej wszelakich wyzwisk na swój temat od ludzi, którzy na dobrą sprawę mnie nie znają. Ja nikogo z Was nie obrażałam, za to Wasze teksty są poniżej normalnego poziomu. Głupia byłam, że pomyślałam, że może faktycznie z kimś tutaj będę mogła normalnie pogadać o swojej sytuacji. Gdzie tam, w tych czasach dawanie dupy na pierwszym spotkaniu jak widać rządzi...
Pewnie, wszystko to
@zarowka12 jak może być wszystko w porządku skoro OP nie akceptuje fundamentalnego ludzkiego faktu, że natura obdażyła facetów w testosteronem? To jest mniejsza lub wieksza anonalia biochemiczna w jej mózgu. Tak działa ten świat, a jak chce partnera, który nie bedzie jej porządał cieleśnie to niech sobie znajdzie jakiegos geja-przyjaciela, albo nie wiem, eunucha. Przynajmniej atencja na wypoku sie zgadza...
@Kukeiro: przecież ona rozumie jak działa pociąg i nie szuka faceta bez niego. Czy tak trudno zrozumieć, że swój popęd należy kontrolować, szczególnie jak chce się stworzyć trwały związek? Że laska nie ma żadnych dziwnych czy nienaturalnych oczekiwań?
@zombiag: Tylko że to ty tu obrazasz chodzących do łóżka na 2 randce, nie ja. Mi jest wszystko jedno kiedy ktoś idzie do łóżka, szanuję ich wybory i chciałabym, by moje też były uszanowane, bez przytyków i uznawania mnie za wadliwy towar.
@Kukeiro: Testosteron dominował w czasach starożytnych oraz na wiele lat przed nimi, gdy twój praprzodek wykorzystując go przygrzmocił twojej praprzodkini w potylice, by spółkować, z czego powstał ułamek % Ciebie.
EDIT: teraz mówi się na to gwałt
OPko, czy możesz powiedzieć w ilu związkach byłaś,a tym samym, ilu miałaś partnerów?

Twój sposób opisywania siebie przypomina mi kogoś, kogo kiedyś spotkałem. Wprawdzie dziewczyna miała już prawie 30 lat, również czuła, że nie pasuje do tego puszczającego się świata, a do seksu potrzeba więzi ale jak się potem okazało blisko osiem razy tę 'więź' poczuła.


@AnonimoweMirkoWyznania: lol, co za szmata
WalecznyMurzyn: mirko to jednak zlot przegrywów i stulejarzy, którzy od merytorycznej dyskusji wolą rzucanie hasłami

naprawdę sensowny komentarz @MlodyDziadzioSpamer

Przy takim podejściu jest pewien problem - oksytocyna, a konkretniej to jej brak. Jest to hormon odpowiedzialny za wiązanie się w pary, a wydziela się po stosunku płciowym. Działa to dla obu płci. Nie ma seksu - nie ma oksytocyny - nie ma "chemii" wiążącej w pary - szukanie nowego bolca/pieroga.


ma
@KrzLis: dla każdego seks jest istotny, to podstawowa potrzeba na równi z jedzeniem, piciem czy sraniem, nie ma nic w tym romantycznego, miłość to tylko dodatek i to niekonieczny
nie mam zamiaru czytać dalej wszelakich wyzwisk na swój temat


nie wyzwałem cię więc nie wiem dlaczego do mnie się zwracasz z tym...

Głupia byłam, że pomyślałam, że może faktycznie z kimś tutaj będę mogła normalnie pogadać o swojej sytuacji.


ano

Gdzie tam, w tych czasach dawanie dupy na pierwszym spotkaniu jak widać rządzi...


oczywiście :) nikt nie zabrania ci jasno stawiać reguł i ich egzekwować a skoro spotykasz się z takimi
daj spokój, wołasz mnie bo zaplusowałem coś co Ci się nie podoba pomijając fakt, że to portal ze śmiesznymi obrazkami. Nie chce mi się tutaj pisać wywodów na temat związków i znaczenia w nich sexu dla faceta bo było opisane setki razy. Miłego wieczoru i pozdrawiam ;)