Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus zawsze byłem zadowolony z waszych usług, ale dzisiaj sie zawiodłem. Oglądałem całą transmisję i tuż przed końcem zdecydowałem się na zakup. Jak klikalem w przekierowanie, widniało ze dostanę 18% cashback. Więc zrobiłem sobie spokojnie zakup i czekałem, aż sie pojawi odpowiednia kwota w oczekiwanych. Jak sie po chwili okazało, rozliczylo mnie po 7%. Mówię napiszę do supportu, na pewno jakiś błąd i sprawa się wyjaśni. Z otrzymanego maila wynika, ze nie liczy sie czas przejścia na stronę, a czas zakończenia transakcji (moment zaksiegowania wpłaty) Pieniądze doszły o 13:34 i zamiast cieszyć sie zwrotem 186,77 to przyznano mi tylko 72,63zl #gorzkiezale #planetplus
  • 11
@PlanetPlus Owszem pojawia się, ale nie koniecznie przelicza się po kwocie na która sie klika.
@trollasek Jakbym klikal w zwrot 7% to bym nie miał o nic pretensji. A tu klikasz w 18% a dostajesz 7%.

Tak przynajmniej może kogoś ostrzegę przed kolejnymi akcjami w tym tygodniu, ze na te 5-10 minut przed końcem czasu, nie ma co korzystać z
promocji, bo można sie zdziwić tak jak ja.
@darekczarus: Z tego co widzę to przeszedłeś do Ali o 13:29 czyli przed samym zakończeniem, wiec nic dziwnego ze transakcja pojawiła się później. Dlatego nie 5-10 minut, a 0,5-1 min przed końcem należy miec świadomość ze może się nie zdarzyć z dokonaniem opłaty przed zakończeniem.
@PlanetPlus Ale jak ktoś będzie chcial dodać więcej przedmiotów, a niech sie jeszcze opóźni płatność, serwery będą w tym czasie przeciążone i może być taka sama sytuacja jak u mnie. Więc podałem bezpieczny przedział czasowy. Niech ludzie sie nie mylą tak jak ja, ze ma znaczenie czas przejscia na stronę (moment klikniecia w link)
@darekczarus: @PlanetPlus: @trollasek: Wg regulaminu: 6. Organizator poinformuje widzów do której godziny można skorzystać z promocyjnej wartości Cashback.
Teraz trwa transmisja ludzie się pytaja do kiedy będzie trwała, ja również dwa razy pytałem - odpowiedz od PlanetPlus brak.