Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DoTheMonkey: Cycki nie urosną o takim kształcie xD nie da rady żeby tak się oddzielały od ciała.
A na dupsku jest taki dziwny półkolisty cień (w połowie pośladka). Dlatego się zastanawiam czy to aby nie skalpel.

Poza tym ćwiczę dupsko żeby nie straciło ładnego kształtu więc nie zazdrość mną kieruje a realne spojrzenie na proporcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DoTheMonkey: A jaki mam Ci dać dowód poza grawitacją i anatomią? Nie ma mowy żeby cycki wygladąły jak doklejone połówki piłki. Nawet te najbardziej jędrne. Za bardzo unosi się góra i za bardzo okrągły jest cały brzeg pod pachą.
Lubię cycki ale te nie dość że są fejkiem to mało naturalnie zrobione.
Np. To jest dobrze zrobiony sztuczny cyc. Ale nie wiem dlaczego zrobiła zeza xD
blondeblossom - @DoTheMonkey: A jaki mam Ci dać dowód poza grawitacją i anatomią? Nie...

źródło: comment_pKSbGa4nSqqco2D2HmnMfXgwvtALLxTe.jpg

Pobierz
@blondeblossom: Cycki w biustonoszu się nie liczą - wszyscy dobrze wiemy jak przebiegłe różowe mistyfikują kształty i rozmiary piersi - a to wkładki, a to puszapy etc etc... Wpisując w google hasło "natural boobs" można zobaczyć jak różnorodne bywają naturalne biusty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie takie cuda Matka Natura potrafi wykreować.
@DoTheMonkey: Ta. Ale zauważ że ten 'biustonosz' to tylko drut pod cyckiem i 2 paski zasłaniające sutek więc push upa to tam nie ma. Noestety nie natknęłam się na wycieki z patreona tej babki a tylko tam wrzuca bez cenzury.

No i jakiego naturalnego cycka byś nie spotkał to nie będzie tak odstawał pod pachą. Ni da rady. Warto odróżniać sztuczne od prawdziwych. Chociaż w tych podmięśniowych jest ciężko.
@blondeblossom Ech no dobrze w sumie aż tak mi nie zależy żeby bronić jej cycków bo wrzuciłaś fajniejsze (wiem - fajniejsze bo prawdziwe). Gratuluję obeznania w tej materii i życzę dalszych sukcesów w pompowaniu czterech liter ;)