Wpis z mikrobloga

PROPOZYCJA DLA MIKRÓW I PLANETPLUS. - Czytaj dalej. --> Powiem tak. Ja jestem zawiedziony. Przedostatni live to było straszne dziadostwo i żebrolajki i generalnie 12% Ten ostatni ze startem z poziomu 30% był zrobiony tak, żeby mogło skorzystać z niego jak najmniej osób. Januszowo wyszły te dwa ostatnie wejścia, przyznacie sami.
Może w ramach dobrej współpracy i aby dobre słowo o was na wykopie się niosło dacie jakieś specjalne wejście na 5-10 minut (o podanej tu na mikroblogu godzinie) dla mirków z serwisu ze śmiesznymi obrazkami wypok.lp??
Będzie pełen szacunek.
@planetplus
#planetplus #xiaomi #aliexpress #pomysl
  • 9
@vaxx: Wiem, dlatego złożyłem taką propozycję :) Zrobienie tego na FB byłoby pewnie kosztowne, ale tutaj na mirko jak najbardziej nawet te 30%. Będę szanował jak #!$%@?!
Powiem tak. Ja jestem zawiedziony


@galeon:

no i super. Nie korzystaj i z serwisu i badz szczesliwym czlowiekiem :)

Może w ramach dobrej współpracy i aby dobre słowo o was na wykopie się niosło dacie jakieś specjalne wejście na 5-10 minut (o podanej tu na mikroblogu godzinie) dla mirków z serwisu ze śmiesznymi obrazkami wypok.lp??


@galeon:

I jaki to by mialo sens? PP doplacalo do akcji na fejsbuku, bo chodzilo
@galeon: to będzie tak czy siak tak działało, bo planet plus dostaje od aliexpress 12% i ani procenta więcej (chyba, że coś wynegocjowali ale wątpie). Te kilkadziesiąt osób co im się uda kupić za 20-30% to dla nich marketing.