Wpis z mikrobloga

Pojawiła się recenzja naprawdę dobrego UMI Plus E - klik, żeby obejrzeć na YouTube :) dostarczonego przez sklep funtech - telefon bedzie do wygrania z okazji 20 000 subow. Material o tyle dla mnie wazny - ze duzo pracowalem nad jakoscia obrazu i audio.. :D
Gdyby ktoś chciał taniej z chin, to za 220USD w GearBest - KLIK, lub KLIK bez refa.
Telefon to ulepszona wersja UMI Plus - wersja E (czy na pewno lepsza?). Charakteryzuje się przede wszystkim aż 6GB RAMu, a oprócz tego nowym procesorem Mediatek Hellio p20. W dodatku nie najgorszy design i jakość wykonania... czy to udany model godny polecenia? Sprawdźcie sami! :)
Tutaj link do funtechu bez sledzenia ruchu, tamto to nawet nei ref jest ale dam zwykly link

#aliexpress #gearbest #chinskiecuda #itemyzchin #majsterpirzu #android #chinskierecenzje - autorski tag
Pobierz Pirzu - Pojawiła się recenzja naprawdę dobrego UMI Plus E - klik, żeby obejrzeć na Yo...
źródło: comment_sCalcjC1iPJQHyhZyCC7Uc5z7Av8uXXv.jpg
  • 15
@Pirzu: +1 do umi to syf. Wkurzałem się przez wiele miesięcy, bo mój Plus miał sporo problemów z softem, a aktualizacji brak (na ich forum mają śliczną listę błędów), na szczęście problem się sam rozwiązał - bateria spuchła tak, że wypchało ekran. Na szczęście wyciągnąłem zanim się połamał (ale i tak ma charakterystyczne przebarwienie).

Nigdy. Więcej. UMI.