Wpis z mikrobloga

@przema99: o to fajno :)
to mam kilka prostych pytań:
1. Bateria trzyma cały czas? Da się wymienić baterię samodzielnie?
2. Bluetooth dobrze łączy? tzn czy nie zrywa połączenia?
3. Na ile oceniasz przydatność notyfikacji? Przydaje się czy zbędny gadżet?
4. Ulubione funkcje smart?
5. Ile można mieć maksymalnie kombinacji przycisków funkcyjnych? Z tego co się orientuję nie można mieć wszystkich opcji jednocześnie?
6. Używasz funkcji IFTTT ?

to chyba tyle,
@cieszynka: JUż odpowiadam.
1. Oryginalna bateria trzymała rok.Równo rok. Wymieniłem na nową która padła mi tydzień temu, czyli po 5 miesiącach. Ale to dlatego, że od kilku miesięcy mam opcję mocniejszych wibracji ustawioną. Zużywa to więcej baterii. Bateria to CR3032, czyli taki naleśnik duży. Ja wymieniam u zegarmistrza ale baterię kupuję sam na allegro. Zegarmistrzowie takiej nie mają. Co więcej, ten u którego wymieniam nigdy takiej nie widział. Koszt bateri to
@przema99:
super dzięki Mireczku :D

Jestem już chyba przekonany co do niego. Teraz tylko zbierać chajs bo cena to jego największy minus :D
A jeszcze jedno. ma jakieś podświetlenie, albo fluorescencyjne wskazówki żeby było coś w nocy widać?
Fanjne jest też to, że jak gdzieś lecisz to po wylądowaniu, jak telefon zmienia godzinę to i zegarek. A ja sporo latam, więc się nie martwię czy przestawiłem zegarek czy nie. Dodatkowo wtedy ustawić mogę na drugiej tarczy czas w PL. I git.