Wpis z mikrobloga

@dzikiczytelnik jeszcze kilka ich zostało na dorżnięcie głównie spotkasz ich na 104 i 736 ale chodzą plotki że od maja idą na żylety razem z Jelczami najstarszymi i do tego Many 18 a za to mają być nowe solarisy.
@Publius jestem :) czy ciężko ? Niby tak ale są dni że jest do zniesienia. Wstawanie rano osobiście zniosę ale iść spać o 19-20 bo wstaje o 2:40 to dla mnie dramat. Różowa
@tosshiro: Z #!$%@? czasem pracy to ja jestem za pan brat. Jednego dnia na 4 rano a drugiego na 23( ͡° ͜ʖ ͡°) I wcale nie jestem kierowcą. Nie tracisz nerw w korkach? Nie użerasz się mocno z patusami?

A i jeszcze jak ze złomami? Bo u mnie w robocie zdarzyło się że pojechałem na robotę 40km pod Warszawę i tam się zorientowałem że badania techniczne nieważne
@Publius na korki mam z grubsza #!$%@? bo tego nie przeskoczysz a tylko nerwy stracisz. Patola niby jest ale poza kilkoma sytuacjami że gadka typu znajdę cię i spale itp i grożeniu że wyrwie mnie z kabiny jakoś nie ma. Ty masz kabinę i tam masz ubezpieczenie reszta cię nie obchodzi jak cię z niej wyrwą martw się wtedy :P

Wozy w teorii są sprawdzane codziennie, ale czy naprawią to już inna
@Publius zanim to wyjmiesz i koncesja itp to koniec przerwy i musisz jechać a jak opóźnisz odjazd do po premii jak stracisz przez kontrolę kurs to na bagietmajstra 5k kary xD
@miesozerna linia sama w sobie łatwa ale przerwy na krańcach po 15 min a przyjeżdża się 8 w plecy i zero oddechu. Wykopiwo raczej nie dla mnie bo czasu brak w związku z pracą (,)